Eesti Meistrivõistlustelt toodi medaleid kaheksas paadiklassis

1-2. augustil peeti Pärnus Eesti Meistrivõistlused, kus Tallinna Sõudeklubi osales 8 sportlasega. Esimestena pidasid tulist heitlust finaalikohtade eest meeste ühepaadid. Selles paadiklassis oli Tallinna mehi neli, Jüri-Mikk Udam startis esimeses poolfinaalis, Martin Kivilo teises poolfinaalis, Oskar Kuzmin ja Aleksei Lipintsov kolmandas poolfinaalis.

1-2. augustil peeti Pärnus Eesti Meistrivõistlused, kus Tallinna Sõudeklubi osales 8 sportlasega. Esimestena pidasid tulist heitlust finaalikohtade eest meeste ühepaadid. Selles paadiklassis oli Tallinna mehi neli, Jüri-Mikk Udam startis esimeses poolfinaalis, Martin Kivilo teises poolfinaalis, Oskar Kuzmin ja Aleksei Lipintsov kolmandas poolfinaalis. Kuue parema hulka pääsesid Udam ja Lipintsov. Raskete ilmatingimustega finaalis saavutas Jüri-Mikk pronksi ja Aleksei lõpetas viiendal positsioonil.

Järgmisena tulid stardijoonele meeste üksikaeru kahesed, kus Jüri-Mikk Udam koos Oskar Kuzminiga võitsid pronksiväärilise koha. Kulla võitis Oskar Kuzmin oma paadikaaslastega SK Kalevist meeste üksikaeru neljapaadis.

Naiste paarisaeru kahestel startis meie klubi sportlane Maarja-Liis Salumäe koos SAK Tartu esindaja Karmen Alnekiga ja sõit lõpetati kuuendal positsioonil.

Teisel võistluspäeval oli klubi eest võistlev treener Aleksei Lipintsov toonud klubile veel ühe pronksi meeste kergekaalu ühepaatide klassis. Samas paadiklassis võistles ka Egert-Georg Teesaar, kes lõpetas sõidu neljanda kohaga.

Pronksi väärilisel kohal lõpetasid meeste paarisaeru kahepaatide finaali ka Jüri-Mikk Udam koos SK Kalev sportlasega Geir Suursildaga.

Väga edukalt võistlesid meie veteransõudjad Sergei Morźakov ja Sirli Kruusmaa, kes ühepaatide klassides tulid absoluutseteks võitjateks ja tõid klubi arvele veel kaks kullast medalit.

Eesti Meistrivõistlused lõppesid traditsiooniliselt meeste kaheksapaatide finaalsõiduga, kus erinevates klubipaatides olid võistlemas ka meie mehed. Jüri-Mikk ja Oskar lõpetasid SK Kalev kaheksapaadi koosseisus põneva ja haarava sõidu teise kohaga ja Aleksei Tartu Ülikooli kaheksapaadi koosseisus olid kolmandad.

EMV kõik tulemused | sõudevõistluste kalender