Alustame treenimisega klubis

Tallinna Sõudeklubi taastab treeningud klubis. Peame kohe alguses mainima, et kahjuks ei saa treeninguid esialgu läbi viia vanaviisi, aga kui ilmad lubavad, siis saame veepeal juba käia. Esimene treening toimub kolmapäeval 13. mail algusega kell 16:00. Kuna klubi siseruume me veel kasutada ei saa, siis trennid näeksid välja nii, et laps tuleb klubisse õigeks ajaks (5 min enne trenni algust) treeningriietes. Kaasas peaksid olema vahetusriided, et saaks peale trenni panna selga kuivad riided.

Kolmas nädal kodus treenimist sai läbi

Tallinna Sõudeklubi sportlased hoivad ennast vormis kodudes treenimisega. Täidetakse individuaalset treeneri poolt koostatud treeningplaani. Kolm nädalat treenimist kodus muutub aina mugavamaks ja otsitakse võimalusi treenimise põnevamaks tegemiseks. Suurem osa treeningutest on suunatud sõudeergomeetritel treenimisele ja teisel kohal on treeningplaanides välja toodud jalgratta või jooksmise trennid. Väiksemas osas tehakse jõudu oma keharaskusega.

Toitumissoovitused immuunsüsteemi toetamiseks

Spordimeditsiini SA toitumisnõustaja Kerstin Joandi kordab üle põhitõed, kuidas toetada toitumisega oma immuunsüsteemi ja tagada parem kaitse külmetushaiguste vastu. Samuti on välja toodud mõned olulisemad toitained, mis aitavad immuunsüsteemi tugevana hoida ja näited, millistes toitudes neid leidub