Tallinna Sõudeklubi kutsub tüdrukuid ja poisse sõudetrenni!

Tallinna Sõudeklubi treenerid ja sportlased kutsuvad sõudetreeningutele uusi tüdrukuid ja poisse, kellel oleks soov proovida enda jaoks uut spordiala. Sõudmine on väga vaheldusrikas ja põnev spordiala millega saavad tegeleda lapsed vanuses alates 12 eluaastat. Treeningud toimuvad esmaspäevast reedeni algusega kell 16.00 Harku Sõudebaasis.

Tallinna Sõudeklubi treenerid ja sportlased kutsuvad sõudetreeningutele uusi tüdrukuid ja poisse, kellel oleks soov proovida enda jaoks uut spordiala. Sõudmine on väga vaheldusrikas ja põnev spordiala millega saavad tegeleda lapsed vanuses alates 12 eluaastat. Esimestel treeningutel tehakse trenni sõudeergomeetritel, kus treener Aleksei Lipintsov õpetab kuidas on vaja sõuda paadiga ning seletab lahti millised on reeglid paadiga sõudes järve peal.

Peale seda kui paar treeningut on tehtud nö kuival maal, siis koos treeneriga minnakse paadiga sõudma Harku järve peale. Suvisel perioodil toimuvad suurem osa treeningutest vee peal, aga samuti mängitakse üheskoos jalgpalli, joostakse, sõidetakse jalgratastega ja tehakse erinevad võimlemisharjutusi keha tugevdamiseks.

Sõudjad väga palju reisivad, käies erinevatel Eestis kui ka välismaal toimuvatel võistlustel. Populaarsemad kohad on Pärnu, Tartu, Viljandi ja Narva. Välismaal käiakse aga Leedus, Lätis ja need kes klubi edukalt esindavad, käivad võistlemas üle terve Euroopa.

Klubi korraldab ka nädalaseid või paarinädalaseid treeninglaagreid sportlastele nii Pärnus kui ka Viljandis. Tublimad käivad treeninglaagrites ka välismaal. Nii 2014 novembris osa klubi sportlastest käisid treenimas Kreeka linnas Kastorias. Siin saad näha mõned pildid ning video1, video2, video3, video4. 2015 aastal käidi nädalases treeninglaagris Pärnus, pildid. 2016, 2017, 2018 ja 2019 aasta märtsis käidi treeninglaagrites Horvaatias, vaata pildid, pildid.

Talvisel perioodil sõudjad palju suusatavad, jooksevad, ujuvad ja mängivad korvpalli. Samuti tehakse treeninguid siseruumides sõudeergomeetritel ja jõusaalis. Lume olemasolulul käiakse suusalaagrites kas Otepääl või Jõulumäel.

Sõudmine on väga vaheldusrikas ja põnev spordiala, sõudjad on tõelised universaalid, kes näitavad häid tulemusi nii koolivõistlustel kui ka erinevatel mitte sõudmisega seotud võistlustel. Nii on sõudjad väga hästi esinenud jalgrattavõistlustel, suusavõistlustel, jooksuvõistlustel ja ka ujumises.

Tallinna Sõudeklubi kutsub kõiki noori vanuses 12-19 aastat sõudetreeningutele, mis toimuvad esmaspäevast reedeni algusega kell 16.00 Harku Sõudebaasis, aadressil Sõudebaasi tee 21, Tallinn. Edasijõudnutele toimuvad treeningud ka teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti. Vaata video sõudetreeningust.

Lisainformatsioon telefonil 53320379 või e-maili teel info@soudeklubi.ee | FB leht

Informatsioon treeningutest