külaline |

Kuupäev/2016  Võistluse nimetus  Linn Riik
 30. jaan  Alfa 2016 / EMT sari, III etapp  Tallinn EST
 21. veebr  Tartu suusamaraton  Otepää EST
 27. veebr  28. veebr  Treenerite seminar  Tartu EST
 05. märts    Eesti MV sisesõudmises / EMT sari IV etapp  V-Maarja EST
 08. apr  Sisesõudevõistlus ”Kevad, tõmba”  Narva EST
 09. apr  10. apr  Croatian Open  Zagreb CRO
 15. apr  17. apr  MK I etapp  Varese ITA
 30. apr  01. mai  Emajõe karikavõistlused  Tartu EST
   01. mai  Ülikoolide kaheksapaatide matš  Tartu EST
 06. mai  08. mai  Euroopa meistrivõistlused  Brandenburg GER
 07. mai  08. mai  Gent International Regatta  Gent BEL
 20. mai  22. mai  OM kvalifikatsioon  Luzern SUI
 21. mai    Eesti Karikavõistlused  Pärnu EST
 22. mai    Eerich-Wilhelm Seileri mälestusvõistlused  Pärnu EST
 27. mai  29. mai  MK II etapp  Luzern SUI
 04. juuni    Eesti meistrivõistlused sprindis  Tallinn EST
 05. juuni    Harku järve regatt  Tallinn EST
 11. juuni  12. juuni  Testid ja/või normi täitmine  Pärnu EST
 17. juuni  19. juuni  MK III etapp  Poznan POL
 24. juuni  26. juuni  Merevaigust aer  Trakai LTU
 02. juuli    Viljandi Paadimees  Viljandi EST
 08. juuli  10. juuli  Euroopa noorte meistrivõistlused  Trakai LTU
 11. juuli  14. juuli  European Universities Games  Zagreb CRO
 16. juuli  17. juuli  Balti lahtised meistrivõistlused /jäävad ära  Trakai LTU
 23. juuli  24. juuli  Eesti MV, Veteranide MV  Pärnu EST
 30. juuli  31. juuli  Kalevi lahtised meistrivõistlused  Pärnu EST
 06. aug  14. aug  Olümpiamängud  Rio BRA
 06. aug  07. aug  Eesti noorte ja U23 meistrivõistlused  Pärnu EST
 13. aug    Aidu Cup  Aidu EST
 20. aug  21. aug  Pärnu MV sõudmises  Pärnu EST
 21. aug  28. aug  U23+U19 Maailmameistrivõistlused  Rotterdam NED
 02. sept  04. sept  FISU – Üliõpilaste MM  Poznan POL
 03. sept    Kaheksapaatide kahesillaregatt  Pärnu EST
 04. sept    Jüri Jaansoni kahesilla jooks  Pärnu EST
 08. sept  11. sept  World Masters Regetta  Copenhagen DEN
 17. sept    Emajõe maraton  Tartu  EST
 24. sept    Sõudeliidu Kärajad  Paide EST
 01. okt    Baltic cup (U18)  Hamburg GER
 08. okt    Väikeste paatide regatt  Tartu EST
 15. okt    60. Kaheksapaatide sügisregatt  Tartu EST
 22. okt    Sisesõudmise maraton  Tallinn EST
 29. okt    Armada Cup  Bern SUI
 05. nov    Märt Lelle jooksukross  Pärnu EST
 15. okt    EMV C2 6000m – 2016-2017 sisesõudesarja I etapp  Viljandi EST
 03. dets    Tänuõhtu   EST
 17. dets    Pärnu LMV C2 – 2016-2017 sisesõudesarja II etapp  Pärnu EST