Taimsoo ja Pajusalu kaitsesid meistritiitleid

Nagu ka mullu krooniti 2015. aasta Eesti meistriteks sprindis Kaspar Taimsoo ja Kaisa Pajusalu. Meesteklassis teisele kohale platseerus Joosep Laos ja kolmanda koha sai Tõnu Endrekson. Naistes näitas teise koha väärilist tulemust Marliis Reinkort ja kolmandaks tuli Krete Koovit. Meie klubit esindas Oskar Kuzmin, kes võistles üksikaeru kahesel Martin Laiusega.

Nagu ka mullu krooniti 2015. aasta Eesti meistriteks sprindis Kaspar Taimsoo ja Kaisa Pajusalu. Meesteklassis teisele kohale platseerus Joosep Laos ja kolmanda koha sai Tõnu Endrekson. Naistes näitas teise koha väärilist tulemust Marliis Reinkort ja kolmandaks tuli Krete Koovit. Meie klubit esindas tiitlivõistlusel Oskar Kuzmin, kes võistles üksikaeru kahesel SK Kalevi esindajaga Martin Laiusega.

Eelvõistluse, kus osales 6 paati, võitsid Kuzmin-Laius veenvalt ja tänu sellele said õiguse sõita finaalis keskmistel radadel. Finaalis oldi veel 100 meetrit enne finišit poole paadi pikkusega teistest ees, kuid väike eksimus ei andnud võimalust edaspidiselt võidelda kõrgemate kohtade eest. Kokkuvõtteks neljas koht.

Sprindist võttis osa ka läbiaegade Eesti edukaim sõudja Jüri Jaanson, kes üksikaeru kahepaatidel klubikaaslase Elar Jaaksoniga saavutas kolmanda koha.

Teisel päeval võisteldi pikematel distantsidel ja sellel võistlusel oli meie klubist stardis 6 paati. Tüdrukute C klassis oli Liisa-Marie Lääne kolmas. Sama vanuseklassi poiste arvestuses ei õnnestunud Dimitri Zagorovskil finaali pääseda.

Naiste klassis olid Tallinna Sõudeklubi liikmed Sirli Kruusmaa ja Maarja-Liis Salumäe teinud eelsõitudes tubli sõidu ja pääsenud finaali. Finaalis lõpetas Sirli Kruusmaa sõidu viienda kohaga ja Maarja-Liis Salumäel ei õnnestunud võistlust lõpetada.

Poiste B klassi finaalis olid Tom Eesmaa ja Erik Heiki Veelmaa viiendad ning Kasper Vaus ja Kristjan Lindsalu kuuendad. Märkimist vääriv fakt on see, et mõlemal C klassi meie klubi esindajal ning tandemil Vaus-Lindsalu oli see esimeseks võistluseks vee peal.

Järgmine võistlus, kus meie klubi liikmed jälle osa võtavad, toimub 4. juulil Viljandis.

Sprindi pildigalerii | Sprindi tulemused | Harku järve regati tulemused