Eesti sõudjad võistlevad sel nädalavahetusel Harku järvel

Tuleval nädalavahetusel koguneb Eesti sõudeparemik Tallinnas, et välja selgitada Eesti meistrid sprindis ja teisel päeval võisteldakse Harku järve regatil. Esimesel päeval võtavad sportlased mõõtu 250 meetrilisel distantsil ja teisel päeval võisteldakse 1 kilomeetrilisel ja C-klassi tüdrukud ja poisid võistlevad 500 meetrilisel vahemaal.

Tuleval nädalavahetusel koguneb Eesti sõudeparemik Tallinnas, et välja selgitada Eesti meistrid sprindis ja teisel päeval võisteldakse Harku järve regatil. Esimesel päeval võtavad sportlased mõõtu 250 meetrilisel distantsil ja teisel päeval võisteldakse 1 kilomeetrilisel ja C-klassi tüdrukud ja poisid võistlevad 500 meetrilisel vahemaal.

Sprindivõistlusel lubasid osa võtta nii uue-vana neljapaadi liikmed kui ka teised tugevad sõudjad üle Eesti. Mullusel aastal võidutses meeste klassis Kaspar Taimsoo ja naistest oli kiireim Kaisa Pajusalu. Kas õnnestub neil kaitsa meistritiitlit sel aastal näitab laupäevane võistlus, mis algab kell 13.00 Harku järvel.

Teisel päeval võistlevad sõudjad neli korda pikemal distantsil ja stardis saab näha mitmeid meie klubi sportlasi, kes teevad oma debüüdi sõudevõistluste karussellis. Pühapäeval antakse esimene start kell 11.00. Võistlusklassideks nii meeste kui naiste ühepaadid, samuti nooremate sportlaste A-klassi, B-klassi ja ka C-klassi ühesed ja kahesed paadid.

Meie klubi esindavad teisel päeval Maarja-Liis Salumäe (N1x), Sirli Kruusmaa (N1x), Liisa-Marie Lääne (TC1x), Kasper Vaus (PB2x), Kristjan Lindsalu (PB2x), Tom Eesmaa (PB2x), Erik Heiki Veelma (PB2x), Jaan-Sander Klein (PC2x), Daniil Ovsjannikov (PC2x) ja Dimitri Zagorovski (PC1x).

Mõlemal võistluspäeval on avatud “Sõudeklubi kohvik”.

Tallinna Sõudeklubi kutsub kõiki kohale tulema ja meie sportlastele kaasa elama!

Harku järve regati stardiprotokoll | Sprindi stardiprotokoll | 2014 a. pildigalerii