Üks ilus päev sõudmiseks imeilusal Harku järvel

2020. aasta vee peal sõudmise hooaeg on juba läbi. Suurem osa treeningutest tehakse nüüd sõudeergomeetritel valmistudes Eesti pikamaa meistrivõistlusteks. Meie klubi sportlased aga kasutavad igat ilusat ilma selleks, et paadiga head libisemist tunnetada ja nautida. Nii sai 10. novembril tehtid pikem veepealne treening Harku järvel. Peegelsile vesi ja tuulevaikne ilm lubasid füüsilist pingutust maksimaalselt nautida.

2020. aasta vee peal sõudmise hooaeg on juba läbi. Suurem osa treeningutest tehakse nüüd sõudeergomeetritel valmistudes Eesti pikamaa meistrivõistlusteks. Tänavune sisesõudmise hooaeg algab esimese etapiga 21. novembril Viljandis. Meie klubi sportlased aga kasutavad igat ilusat ilma selleks, et paadiga head libisemist tunnetada ja nautida.

Nii sai 10. novembril tehtid pikem veepealne treening Harku järvel. Peegelsile vesi ja tuulevaikne ilm lubasid füüsilist pingutust maksimaalselt nautida. 20-kilomeetrine ots möödus kiirelt ja treeningu kvaliteet oli kõrgtasemel.

Õhtupoole treeningule tulnud sportlased nautisid päikeselist ilma. Kohale ilmusid ka mitmed harrastussõudjad lootuses võtta lahkuvast sõudehooajast viimast.