Tuleval nädalavahetusel vallutavad sõudjad Harku järve

Laupäeval ja pühapäeval saab Harku järvel näha tippsõudmist, sest esimesel päeval võtavad oma ala parimad mõõtu Eesti Meistrivõistlustel sõudesprindis (250m) ja teisel päeval võisteldakse 4x pikemal distantsil Harku järve regattil. Kahel päeval võistlust külastanud inimestel on võimalik võtta osa loosist, kus Sõudespinning.ee loosib välja kolmeks kuuks sõudeergomeetri Concept2 tasuta kodus kasutamise koos kolme tasuta treeninguga.

Laupäeval ja pühapäeval saab Harku järvel näha tippsõudmist, sest esimesel päeval võtavad oma ala parimad mõõtu Eesti Meistrivõistlustel sõudesprindis (250m) ja teisel päeval võisteldakse 4x pikemal distantsil Harku järve regattil.

Tallinna sõudjatele oodatakse kaasa elama kõiki Haabersti elanike, sest kohapeal pakutakse ka maitsvaid toite Keretäis Food Truckist.

Kohal on mõlemad eelmise aasta sprindimeistrid, kes proovivad sel aastal võidud taas koju tuua. Tallinna Sõudeklubi sportlane Uku Siim Timmusk alustab kulla jahti laupäeval kella 17:30 ajal ja naiste klassi eelmise aasta kuld Liisa-Marie Lääne alustab võistlemist kell 16:45.

Võistlemas saab näha ka noorsõudjad, sest peale täiskasvanuid on kavas ka noorteklassid, kus kohal on sõudjad Tartust, Pärnust, Viljandist, Narvast ning suurelt on esindatud Tallinna Sõudeklubi.

Harku järve regatt

Kahel päeval võistlust külastanud inimestel on võimalik võtta osa loosist, kus Sõudespinning.ee loosib välja kolmeks kuuks sõudeergomeetri Concept2 tasuta kodus kasutamise koos kolme tasuta treeninguga.

PS: Pühapäeval, Harkujärve regatil loosib Concept2 Eesti, tüdrukute ja poiste C-klassi osalejate vahel välja viis auhinnapaketti.

Sprindi koduleht | Harku järve regatti koduleht