Tuleragatil klubi liikmed suures koosseisus

20. juunil osalesid mitmed meie klubi liikmed Pärnus Watergate veefestivali raames toimunud tuleregatil. Nimetatud üritus oli pühendatud ka 130 aastat Pärnus sõudmisele. Seekord pidid võistlejad läbima tavapärasest pikema distantsi. Start anti kesklinnast ning osalejad pidid mööd laia Pärnu jõge sõitma Uue silla juurde kust tuli tagasi alguspunkti jõuda. Võistlusdistantsiks mõõdeti 8 km.

20. juunil osalesid mitmed meie klubi liikmed Pärnus Watergate veefestivali raames toimunud tuleregatil. Nimetatud üritus oli pühendatud ka 130 aastat Pärnus sõudmisele. Seekord pidid võistlejad läbima tavapärasest pikema distantsi. Start anti kesklinnast ning osalejad pidid mööd laia Pärnu jõge sõitma Uue silla juurde kust tuli tagasi alguspunkti jõuda. Võistlusdistantsiks mõõdeti 8 km.

Klassideks olid praktilised kõik võimalikud veel aerude abil liikuvad alused, arvestusse aga läksid ühe- ja kaheksa sõudepaadid. Ühesed süstad ja kanuud, Dragon paadid. Stardis oli näha ka arvestusse mittekuuluvaid neljapaate ja muid paate. Tallinna Sõudeklubi oli esindatud suurelt ja nii sai stardis näha meie klubi sportlasi nii naiste kui ka meeste ühepaatidega.

Peale avatseremooniat Vallikäärus liikusid kõik osalejad stardipaika ja kell 19.30 anti start. Selgelt kiiremini alustasid sõitu kaheksapaadid Kalevi sõudeklubist ja naiste kaheksapaat Pärnu Sõudeklubist. Finišis olid lõpetajad samas järjestuses. Kalevi esimene kaheksapaat lõpetas distantsi ajaga 30 min ja 27 sekundit. Teisena Kalevi teine kaheksane kaotades võitjale 10 sekundit ja naiste kaheksane lõpetas ajaga 33.22. Seejärel lõpetasid ühesed sõudepaadid.

Meeste klassis oli kiireim Kalevi sõudeklubi esindaja Johann Poolak ajaga 35.31. Meie klubi treener saavutas teise koha ajaga 35,48. Järgnesid meie klubi sportlased- Madis Salumäe kolmas ajaga 37.47, neljas Jan-Enriko Laidsalu tulemusega 37.57, Egert Teesaar 38.46 ja Martin Kivilo ajaga 42.05. Naistes oli Maarja-Liis Salumäe teine ajaga 43.54 kaotades Tatjana Jaansonile, kes lõpetas sõidu tulemusega 40.36.

Ka järgmisel aastal toimub samalaadne võistlus samas kohas ja samal ajal. Siis aga loodame osaleda veel rohkemate võistlejatega meie klubist.

Tuleregati kõik tulemused | Tuleregati pildigalerii