Mitmed medalid Viljandi paadimehe võistluselt

5. juulil toimus taas sõudevõistlus Viljandi paadimees, mis igal aastal paistab silma suurepärase korralduse ja väga mõnusa atmosfääri poolest. Võistlused toimusid 1000m distantsil ning C-klassi noortel oli võistlusmaaks 500m. Juba 2.-3. augustil peetakse Pärnus Eesti meistrivõistlusi sõudmises, kus on kindlasti ka Tallinna Sõudeklubi esindusega võistlemas. Tulge kõik kaasa elama!

5. juulil toimus taas sõudevõistlus Viljandi paadimees, mis igal aastal paistab silma suurepärase korralduse ja väga mõnusa atmosfääri poolest. Võistlused toimusid 1000m distantsil ning C-klassi noortel oli võistlusmaaks 500m.

Meeste üksikaeru kahestel toodi Tallinna Sõudeklubile lausa esimene ja teine koht. Võitsid antud finaali Oskar Kuzmin ja Arnold Sanglepp (Pärnu SK) ajaga 3.25,67 ja teise koha väärilised olid Madis Salumäe ja Joosep Laos (SK Kalev), kaotades võitjatele vaid neli sekundit.

Naiste paarisaeru kahepaadil tulid teiseks Maarja-Liis Salumäe ja Triin Kaal sõudes 1000m ajaga 4.12,90.

Poiste A-vanuseklassis võistlesid poolfinaalis Egert Georg Teesaar ja Jan- Enriko Laidsalu, kes mõlemad olid neljandad ja paar sekundit parema ajaga pääses Laidsalu finaali, kus ta oli kokkuvõttes seitsmes ajaga 3.58,55.

Meeste veteranide ühesel võidutses Sergei Morźakov Tallinna Sõuseklubist ajaga 4.10,15. Meesveteranide kahesel olid võidukad samuti meie klubi esindus- Jüri Ellen ja Aivar Vaus, kes läbisid 1000m distantsi ajaga 5.27,94.

Poiste C-vanuseklassis oli oma poolfinaalis Tom Eesmaa kuues, läbides 500m 2.26,81. Naiste ühesel oli finaalis üheksas Sirli Kruusmaa.

Treener Aleksei kommenteeris võistlust ja sealset olu järgnevalt: „Nagu alati oli võistlus väga hea korraldusega, ideaalne ilm sõudmiseks ehk peaaegu peegelsile vesi. Kõik Tallinna Sõudeklubi sportlased andsid endast parima ja kiidan kõiki tublide sõitude eest!“

Juba 2.-3. augustil peetakse Pärnus Eesti meistrivõistlusi sõudmises, kus on kindlasti ka Tallinna Sõudeklubi esindusega võistlemas. Tulge kõik kaasa elama!