Treeningkilomeetreid koguneb ja koguneb

Meil on kõik väga hästi. Kõik treeningud, mis olid planeeritud, on siiamaani ilusti tehtud ka. Tänu paljudele kilomeetritele, mida vee peal sai sõidetud, läheb ka tehniline pool paremuse poole. Sportlastel on loomulikult raske, sest koormused on suured. Aga kõigil silmad säravad ja kasu treeningutest on selgelt näha. Siiani kogusime mahtu, kilomeetreid ja treeningtunde on juba päris palju.

Meil on kõik väga hästi. Kõik treeningud, mis olid planeeritud, on siiamaani ilusti tehtud ka. Tänu paljudele kilomeetritele, mida vee peal sai sõidetud, läheb ka tehniline pool paremuse poole. Sportlastel on loomulikult raske, sest koormused on suured. Aga kõigil silmad säravad ja kasu treeningutest on selgelt näha.

Siiani kogusime mahtu, kilomeetreid ja treeningtunde on juba päris palju ja loodame treeninglaagri teisel poolel mahtusi veelgi tõsta. Ilm on hea ja hommikuti traditsiooniliselt udune. Kodukohast alla vaadates avaneb väga ilus vaade ümbritsevale maastikule. Ilmateate järgi lubati kahel päeval vihma, aga õnneks mitte väga tugevat ja loodame oma pikad trennid ikka ära teha.

Madis Salumäe – “Super koht treenimiseks. Eestis ei saanud väga veepeal käia, sest külm ja tuul segasid. Siin saame sõuda ja sellisel järvel nagu see siin, on väga mõnus treenida. Saame vaadata kuidas tipud treenivad ja see on suur au nendega koos siin olla”.

Teadaolevalt viibib koos meie klubiga laagris ka Eesti koondislane ja mitmetel tiitlivõistlustel medaleid võitnud Londoni olümpiamängude 4. koht Andrei Jämsä.

Esmaspäeval ootab sportlasi ainuke puhkepäev ja sel päeval minnakse tutvuma Kastoria vaatamisväärsustega. Treeningpäevadel ei olnud selleks aega, sest graafik kahe treeninguga päevas on väga tihe. Õhtul minnakse varakult magama, et järgmisel päeval saaks puhanuna jälle treeningul olla.

Kokku viibivad sportlased treeninglaagris 13 päeva ja seejärel naasevad Eestisse valmistuma edasi 22. novembril Viljandis toimuvateks Eesti Meistrivõistlusteks pikal distantsil.

Kohapeal on tehtud mitmeid pilte ja videod, vaadata saab neid Tallinna Sõudeklubi FB lehel