Egert-Georg Teesaar tõi klubile võistlustelt pronksi!

2014-2015 aasta sisesõudmise hooaeg avati 22. novembril Viljandis EMT Sõudesarja I etapiga. Esmakordselt kandis nimetatud võistlus Meistrivõistluste staatust. Mõõtu võeti traditsiooniliselt 6000 meetrilisel distantsil, mis nõuab head vastupidavust. Ainukese medali tõi Tallinna Sõudeklubile esimest aastat täiskasvanute klassis võistlev Egert-Georg Teesaar.

2014-2015 aasta sisesõudmise hooaeg avati 22. novembril Viljandis EMT Sõudesarja I etapiga. Esmakordselt kandis nimetatud võistlus Meistrivõistluste staatust. Mõõtu võeti traditsiooniliselt 6000 meetrilisel distantsil, mis nõuab head vastupidavust.

Ainukese medali tõi Tallinna Sõudeklubile esimest aastat täiskasvanute klassis võistlev Egert-Georg Teesaar. Egert võistles meeste kergekaalu kategoorias, mis tähendab seda, et võistlejate kehakaal ei tohi olla võistluspäeval rohkem kui 75kg. Esikohale kaotas pronksimees vähem kui 10 sekundit näidates aega 21.12,5. See tulemus on ka Egerti isiklik rekord.

Klubi treener Aleksei Lipintsov: “Egerti sõiduga jäin väga rahule, tublisti parandas isiklikku rekordit ja väga hästi sõitis distantsi teise poole. Tõusvalt liikudes tõusis ta kolmandale positsioonile alles poolel maal. Väga loodan, et Egert saab ühendada keskkooli lõpetamise ja treenimise treeningplaani järgi ning suvel näitab häid tulemusi vee peal.”

Teistest klubi liikmetest oli stardis näha naiste klassis Maarja-Liis Salumäed, kes isikliku rekordi püstitamisega saavutas 7. koha näidates aega 23.59,4. Meie klubi noorim võistleja oli Kasper Vaus, kes lõpetas sõidu ajaga 25.00,1 ja oli B klassi arvestuses 11. Meesteklassis saavutas Madis Salumäe 12. koha läbides 6k ajaga 20.59,8.

Järgmine sisesõudmise võistlus toimub 13. detsembril Pärnus, kus võistlejad võtavad mõõtu 1000 meetrilisel distantsil.

EMT I Etappi teised tulemused | EMT Sõudesarja üldjuhend