Toeta Tallinna Sõudeklubi osalusega projekti

Sel aastal algatati kaheksapaadi projekt, kus osalevad nii Tallinna Sõudeklubi kui teiste klubide sportlased. Nimelt valmistuvad 8 Tallinna Tehnikaülikooli tudengit Euroopa ülikoolide mängudeks, et edukalt osaleda võistlusel ja võidelda parimate kohtade eest. Projektis osalevad meie klubi liikmed Madis Salumäe, Oskar Kuzmin ja Martin Kivilo.

Sel aastal algatati kaheksapaadi projekt, kus osalevad nii Tallinna Sõudeklubi kui teiste klubide sportlased. Nimelt valmistuvad 8 Tallinna Tehnikaülikooli tudengit Euroopa ülikoolide mängudeks, et edukalt osaleda võistlusel ja võidelda parimate kohtade eest.

TTÜ kaheksapaadi näol on tulnud kokku kaheksa TTÜs õppivat tudengist sõudjat erinevatest Eesti klubidest, et esindada Eesti parimat ülikooli edukalt erinevatel võistlustel. Tahame luua kuvandi teistele, et õppimine ja edukas sportimine saavad käia käsikäes.

Projektis osalevad meie klubi liikmed Madis Salumäe, Oskar Kuzmin ja Martin Kivilo. Stardipaik.ee kodulehel, läbi mille kogutakse projekti edukaks ellu viimiseks raha, kirjutavad mehed endast järgmiselt:

Madis Salumäe – 2012 Üliõpilaste MM 6. koht, 2012 Henley Kuningliku regati 5. koht, 2014 ja 2015 TTÜ kaheksapaadi liige. 2016 TTÜ kaheksapaadi kapten. Elektrotehnika tudeng. Sõudmisest sõltuvuses. Enda arvates on tõstekorüfee.

Oskar Kuzmin – 2011 Juunioride EM 6. koht, 2014 MM 15. koht, Baltimaade meister 2011, 2014. Henley Kuningliku regati 5. koht, 2014 ja 2015 TTÜ kaheksapaadi liige. Rakenduskeemia- ja biotehnoloogia tudeng. Udu ja muidu tore poiss.

Martin Kivilo – 2015 U23 EMV 3. koht, U23 Eesti rekordiomanik ergomeetrisõidus. Arvutisüsteemide tudeng. Meeldib inimesi valgustada.

Teides projektis osalevad sportlased: Kaur Kuslap, Sten-Erik Anderson, Geir Suursild, Markus Ritson, Kaarel Kuslap.

Aita ka Sina meestel läbi selle projekti jõuda Euroopa Ülikoolide mängudele. Selleks toeta projekti läbi Stardipaik.ee keskkonda. Toetada saad siin.

Täname kõiki, kes on nõu ja jõuga projektile abiks olnud, Rait Käbin, Olavi Pihlamägi, TTÜ Üliõpilasesindus, Stardipaik.ee.

Toeta projekti läbi Stardipaik.ee | Projekti koduleht FB-s