Eesti karikavõistlused Pärnus

Laupäeval, 21. mail kogunes Eesti sõudeparemik Pärnus, et välja selgitada tugevaim sõudeklubi. Iga sportlane, kes sõudis oma võistlusklassis kuue parema hulka, tõi oma sõudeklubile punkte. Suurima punktisumma kogus seekord SK Pärnu. Kogudes 171p ning võitis sellega klubide arvestuses Eesti karika. Teiseks tuli Sõudekeskus Kalev 120p ja kolmandaks Viljandi Sõudeklubi 73p.

Laupäeval, 21. mail kogunes Eesti sõudeparemik Pärnus, et välja selgitada tugevaim sõudeklubi. Iga sportlane, kes sõudis oma võistlusklassis  kuue parema hulka, tõi oma  sõudeklubile punkte. Suurima punktisumma kogus seekord SK Pärnu. Kogudes 171p ning võitis sellega klubide arvestuses Eesti karika. Teisele kohale tuli Sõudekeskus Kalev 120p ja kolmandale kohale Viljandi Sõudeklubi 73p.

Tallinna Sõudeklubi kogus 50 punkti. Sellise summaga jagasime Narva Energia spordikooliga 4.-5. kohta. Meie klubi esindasid paarisaerulises kahepaadis Irena Budanova ja Liisa-Marie Lääne, kes võidutsesid tüdrukute B-vanusekategoorias. Samas klassis poiste arvestuses said Daniil Ovsjannikov ja Jaan-Sander Klein 6. koha.

Ühepaadil võistlev Kristjan Lindsalu saavutas poiste A-vanusekategoorias 4. koha. Paarisaeruliste kahepaatide klassis olid Merli ja Merilin Saalits kolmandad. Naiste ühepaadil oli Maarja-Liis Salumäe neljas ja meeste ühepaadil saavutas Martin Kivilo teise koha ja Oskar Kuzmin kolmanda koha.

Naiste kergekaalu ühepaadil oli võidukas Karmen Alnek, kes tõi klubile teise Eesti karikavõitja tiitli. Klubi treener, Aleksei Lipintsov saavutas kolmanda koha meeste kergekaalu ühepaadil.

Treener Aleksei Lipintsov – “Sellel aastal suutsime näidata suurepäraseid tulemusi, loodan väga, et järgmisel aastal suudame pakkuda tugevat konkurentsi ka Viljandi klubile, kolmanda koha võitluses. Siinkohal kutsun noori tüdrukuid ja poisse liituma Tallinna Sõudeklubi sõudetreeningutega”.