Eesti sõudjad võistlevad sel nädalavahetusel Tallinnas

Tuleval nädalavahetusel (04-05.06) koguneb Eesti sõudeparemik Tallinnas, et välja selgitada Eesti meistrid sprindis ja teisel päeval võisteldakse Harku Sõuderegatil. Esimesel päeval võtavad sportlased mõõtu 250 meetrilisel distantsil ja teisel päeval võisteldakse 1 kilomeetrilisel ning C-klassi tüdrukud ja poisid võistlevad 500 meetrilisel vahemaal.

Tuleval nädalavahetusel (04-05.06) koguneb Eesti sõudeparemik Tallinnas, et välja selgitada Eesti meistrid sprindis ja teisel päeval võisteldakse Harku Sõuderegatil. Esimesel päeval võtavad sportlased mõõtu 250 meetrilisel distantsil ja teisel päeval võisteldakse 1 kilomeetrilisel ning C-klassi tüdrukud ja poisid võistlevad 500 meetrilisel vahemaal.

Sprindivõistlusel lubasid osa võtta Rio olümpiaks valmistuvad neljapaadi liikmed kui ka teised tugevad sõudjad üle Eesti. Laupäevane võistlus algab meeste üksiaeru kaheste startidega kell 13:00. Võistluspäev lõpeb meeste ühepaatide finaaliga kell 18:55.

Teisel päeval võistlevad sõudjad neli korda pikemal distantsil ja stardis saab näha mitmeid meie klubi sportlasi, kes teevad oma debüüdi sõudevõistluste karussellis. Pühapäeval antakse esimene start kell 11.00. Võistlusklassideks nii meeste kui naiste ühepaadid, samuti nooremate sportlaste A-klassi, B-klassi ja ka C-klassi ühesed ja kahesed paadid.

Meie klubi esindavad: Martin Kivilo, Oskar Kuzmin, Kristo Kross, Sergei Moržakov, Maarja-Liis Salumäe, Karmen Alnek, Sirli Kruusmaa, Erik Heiki Veelmaa, Kasper Vaus, Kristjan Lindsalu, Liis Rebane, Adeele Jaanits, Katrin Saar, Merilin Lindre, Daniil Ovsjannikov, Jaan Sander Klein, Uku-Siim Timmusk ja Kristofer Leetmaa.

EMV startijate nimekiri | EMV ajakava | Harku Sõuderagati stardiprotokoll