Tallinna Sõudeklubi tunnustas 2016 aasta parimaid

8. septembril, tunnustati 2016. aasta klubi tublimaid sportlaseid. Sportlased ja nende vanemad kogunesid klubis kella 17.30-ks, et tutvuda omavahel, klubi juhatusega ja treeneriga. Klubi direktori Mihkel Klementsovi sõnavõtule järgnes tublimate sportlaste tunnustamine.

8. septembril, tunnustati 2016. aasta klubi tublimaid sportlaseid. Sportlased ja nende vanemad kogunesid klubis kella 17.30-ks, et tutvuda omavahel, klubi juhatusega ja treeneriga. Klubi direktori Mihkel Klementsovi sõnavõtule järgnes tublimate sportlaste tunnustamine.

Sportlikust printsiibist lähtuvalt tunnustati sportlasi, kes näitasid häid tulemusi Eesti Meistrivõistlustel ja teistel rahvusvahelistel tiitlivõistlustel. 2016 aasta “Tubli sõudja” karika said:

Oskar Kuzmin – EMV sprindis kuld 1x, EMV kuld M4-, EMV hõbe M2x, EMV pronks M1x ja M4x, Euroopa Meistrivõistluste M2x 14. koht.

Martin Kivilo – EMV kuld M2x, EMV pronks M4x, ENMV pronks U23 M2x, EMV pronks M4x, EMV C2 pronks, U-23 Maailmameistrivõistluste M2x 14. koht.

Kristjan Lindsalu – ENMV kuld PB1x, EMV pronks U23 M2x, EMV pronks M4x, Telia sarja kuld PB, Croatia Open hõbe PB1x, EMV C2 kuld PB, EMV Sprint hõbe PB1x.

Liisa-Marie Lääne – ENMV hõbe TB2x.

Irena Budanova – ENMV hõbe TB2x.

Jaan-Sander Klein – ENMV kuld PC2x.

Daniil Ovsjannikov – ENMV kuld PC2x, EMV C2 pronks PC.

Katrin Saar – ENMV pronks TC2x.

Merilin Lindre – ENMV pronks TC2x, EMV C2 pronks TC.

Karmen Alnek – EMV C2 kuld Nkk, Telia sarja kuld Nkk, Croatia Open kuld Nkk1x.

Kristo Kross – EMV hõbe VM1x.

Sirli Kruusmaa – EMV kuld VN1x.

Tiina Kapten – EMV hõbe VN1x.

Kristi Kallus – EMV pronks VN1x, EMV hõbe Nkk1x.

Uku-Siim Timmusk – EMV C2 hõbe.

2016. aasta veepealne hooaeg ei ole veel lõppenud, ees on ootamas Emajõe Maraton (17.09), millest võtab osa rekordiliselt palju meie klubi sportlasi. Seejärel toimub Väikeste paatide regatt (8-9.10) ja kaheksapaatide regatt (15.10). Sisesõudmise hooaja esimene võistlus toimub 26. novembril.