Tallinna Sõudeklubi sportlased Itaalias

Nädala alguses suundusid 4 meie klubi sportlast treeninglaagrisse, mis sel aastal toimub Itaalias. Vahemere ääres asuv kuurortlinn Sabaudia on tuntud sõudmiskoht, kus viimastel aastatel viib oma põhiettevalmistust hooajaks läbi ka Eesti A-koondis. Kohale jõudmiseks oli vaja mööda maad läbida 2900km, ideaalsete treeningtingimustega paik on populaarne koht ka teiste riikide seast. Kohapeal viibivad nii Eesti A-koondise liikmed kui ka Tšehhi ja Austria koondislased.

Nädala alguses suundusid 4 meie klubi sportlast treeninglaagrisse, mis sel aastal toimub Itaalias. Vahemere ääres asuv kuurortlinn Sabaudia on tuntud sõudmiskoht, kus viimastel aastatel viib oma põhiettevalmistust hooajaks läbi ka Eesti A-koondis.

Kohale jõudmiseks oli vaja mööda maad läbida 2900km, ideaalsete treeningtingimustega paik on populaarne koht ka teiste riikide seast. Kohapeal viibivad nii Eesti A-koondise liikmed kui ka Tšehhi ja Austria koondislased.

Meie klubi sportlased Liisa-Marie Lääne, Karl Kristofer Orgse, Christopher Hein viibivad treeninglaagris 4 nädalat, Artjom Holostõhh ja klubi treener Aleksei Lipintsov laagerdavad Sabaudias 5 nädalat.

Kas sa teadsid, et 2012. aastal, Eesti neljapaat koosseisus Andrei Jämsä, Allar Raja, Tõnu Endrekson ja Kaspar Taimsoo võitsid Euroopa Meistrivõistlustelt kulla, võistlus toimus ka Itaalias (Varese)?

Artjom Holostõhh koos Ander Koppeliga (Pärnu Kalev) valmistuvad Maailma Karikavõistluste I etapiks kergekaalu paarisaeru kahesega, mis toimub Vareses (Itaalia) 12.-14. aprillil.