Tallinna Sõudeklubi ootab uusi lapsi trenni

Uus õppeaasta on alanud ning see tähendab, et Tallinna Sõudeklubi võtab vastu uusi lapsi treeningutele. Oodatud on kõik vähemalt 12aastased poisid ja tüdrukud. Kus ja millal trennid toimuvad? Trennid toimuvad Harku Sõudebaasis, aadressil Sõudebaasi tee 21 igal esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel algusega kell 16:00.

Võta ühendust treener Alekseiga, helistades numbrile +372 53320379, või kirjutades info@soudeklubi.ee ning tule proovitrenni.

Uus õppeaasta on alanud ning see tähendab, et Tallinna Sõudeklubi võtab vastu uusi lapsi treeningutele. Oodatud on kõik vähemalt 12aastased poisid ja tüdrukud.

Miks tulla? Sest siin on hea pärast koolipäeva mõtted mujale saada, kohtud uute sõpradega ja mis peamine, sind õpetatakse sõudma ja ka üldist kehalist treeningut tegema.

Mida tehakse? Kõigepealt õpitakse trenni tegemist jõusaalis ja sõudeergomeetril ning hiljem minnakse ka päris sõudepaadiga Harku järve peale. Trennid on alati mitmekülgsed ja põnevad ning tublimad osalevad ka erinevatel võistlustel.

Kus ja millal trennid toimuvad? Trennid toimuvad Harku Sõudebaasis, aadressil Sõudebaasi tee 21 igal esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel algusega kell 16:00.

Võta ühendust treener Alekseiga, helistades numbrile +372 53320379, või kirjutades info@soudeklubi.ee ning tule proovitrenni.

Kas teadsid, et Harku Sõudebaas avati ametlikult juba 1. jaanuaril 1957?

Informatsioon lapsevanematele: Treeningute eest tasumine ja soodustuste võimalused