Tallinna Sõudeklubi esindajad võitsid kokku 10 medalit

Nädalavahetusel (27.07-28.07) selgitati välja Pärnumaa meistrid ning mälestati kunagist sõudetreenerit Erich Wilhelm Seilerit. Tallinna Sõudeklubi esindajad võitsid kokku 10 medalit. Järgmisel nädalavahetusel (3.08-4.08) toimuvad täiskasvanute Eesti meistrivõistlused ja viimane jõuproov näitas, et ettevalmistus on olnud korralik ning oodata võib häid tulemusi.

Nädalavahetusel (27.07-28.07) selgitati välja Pärnumaa meistrid ning mälestati kunagist sõudetreenerit Erich Wilhelm Seilerit. Tallinna Sõudeklubi esindajad võitsid kokku 10 medalit.

Naiste ühepaadil saavutas teise koha Liisa-Marie Lääne. Katariina Johanna Järvsoo oli neljas ja Sirli Kruusmaa viies. Meeste ühepaadil saavutas kolmanda koha klubi treener Aleksei Lipintsov. Tüdrukute A-vanuseklassi paarisaerulisel kahepaadil olid Adeele Jaanits ja Liis Rebane neljandad.

Poiste B-vanuseklassi paarisaerulisel kahepaadil võitsid Karl Kristofer Orgse ja Artjom Holostõhh. Poiste A-vanuseklassi paarisaerulisel kahepaadil saavutasid Jaan Sander Klein ja Uku-Siim Timmusk teise koha. Tüdrukute B-vanuseklassi ühepaadil sai Merilin Lindre teise koha.

Poiste B-vanuseklassi ühepaadil võitis Karl Kristofer Orgse, teise koha sai Artjom Holostõhh ja kuuenda koha Christopher Hein. Tüdrukute A-vanuseklassi ühepaadil võitis kindla eduga Liisa-Marie Lääne. Poiste A-vanuseklassi ühepaadil sai esikoha Uku-Siim Timmusk, teise koha saavutas Jaan Sander Klein ja neljanda koha sai Daniil Ovsjannikov.

Liisa-Marie Lääne, kes võitis tüdrukute A-vanuseklassi ühepaadil kindla edumaaga, leidis, et naiste ühepaadil võisteldes ta end 100% realiseerida ei suutnud, kuid loodab vormile viimase lihvi anda ja Eesti meistrivõistlustel head sõitu näidata.

Järgmisel nädalavahetusel (3.08-4.08) toimuvad täiskasvanute Eesti meistrivõistlused ja viimane jõuproov näitas, et ettevalmistus on olnud korralik ning oodata võib häid tulemusi.