Arvukalt medaleid Viljandist

Nädalavahetusel toimus Viljandis sõuderegatt „Viljandi paadimees“, kus võisteldi 1000-meetrisel distantsil. Halba ilma trotsides oli võistlusel kokku üle 200 osaleja. Tallinna Sõudeklubi esindas 15 sportlast ja võistlus oli igati edukas. Meie sportlased said 6 kuldmedalit, 2 hõbemedalit ja 2 pronksi. Järgmine võistlus toimub 27.-28.07 Pärnus kus võisteldakse tavapärasel 2000-meetrisel distantsil, mis annab sportlaste hetkevormist selgema pildi.

Nädalavahetusel (13.07) toimus Viljandis sõuderegatt „Viljandi paadimees“, kus võisteldi 1000-meetrisel distantsil. Halba ilma trotsides oli võistlusel kokku üle 200 osaleja. Tallinna Sõudeklubi esindas 15 sportlast ja võistlus oli igati edukas. Meie sportlased said 6 kuldmedalit, 2 hõbemedalit ja 2 pronksmedalit.

Meesveteranide ühepaadil läks võit Kristo Krossile. Naisveteranide ühepaadil sai esikoha Sirli Kruusmaa. 

Tüdrukute roolijata kahepaadil võidutsesid Adeele Jaanits ja Liis Rebane. 

Tüdrukute B-vanuseklassi ühepaadil saavutas teise koha Merilin Lindre. Kärt Marian Mae oli samas võistlusklassis kuues. Poiste B-vanuseklassi ühepaadil saavutas kolmanda koha Artjom Holostõhh. Christopher Hein oli sama võistlusklassi eelsõidus neljas.

Naiste ühepaadil saavutas kindla edumaaga võidu Liisa-Marie Lääne, Katariina Johanna Järvsoo oli kuues. Liisa-Maria Lääne võitis ka tüdrukute A-vanuseklassi ühepaadil.

Poiste A-vanuseklassi ühepaadil tuli võitjaks Uku Siim Timmusk ning Jaan Sander Klein oli neljas. Daniil Ovsjannikov jäi napilt finaalist välja ja oli eelsõidus neljas.

Poiste A-vanuseklassi paarisaeru kahepaadil saavutasid Uku Siim Timmusk ja Jaan Sander Klein teise koha. Naiste paarisaeru kahepaadil said kolmanda koha Eve Oviir ja Karolina Palkova. Tüdrukute B-vanuseklassi paarisaeru kahepaadi tihedas lõpuheitluses jäid Kärt Marian Mae ja Merilin Lindre napilt neljandaks. 

Treener Aleksei Lipintsov võttis võitluse kokku järgnevalt: „Kuna 1000-meetrine distants ei ole traditsiooniline distants, siis kasutasime võistlust rohkem hea treeningu ja kontrollstardi eesmärgiga. Õnneks said kõik teha vähemalt kaks starti. Võib öelda, et eesmärgid said täidetud ja võidetud medalid olid boonuseks.“

Järgmine võistlus toimub 27.07-28.07 Pärnus ja seal võisteldakse tavapärasel 2000-meetrisel distantsil, mis annab sportlaste hetkevormist selgema pildi. Eesmärk on eelseisvateks Eesti meistrivõistlusteks ja Balti meistrivõistlusteks vead parandada ning näidata nendel võistlustel häid tulemusi.

Viljandi paadimehe kõik tulemused | uudis sõudeliidu kodulehel