Tallinna koolinoorte meistrivõistlused sisesõudmises

2. aprillil korraldas Tallinna Sõudeklubi Tallinna Koolinoorte Meistrivõistluseid sisesõudmises, kus osalesid ka mitmed Tallinna Sõudeklubi noored liikmed. Arvestust peeti nii individuaalselt kui ka võistkondlikult. Distantsiks oli 500m. Noormeeste individuaalarvestuse võitis Ühisgümnaasiumi õpilane Robert Kikkas ajaga 1:20.3.

2. aprillil korraldas Tallinna Sõudeklubi Tallinna Koolinoorte Meistrivõistluseid sisesõudmises, kus osalesid ka mitmed Tallinna Sõudeklubi noored liikmed. Arvestust peeti nii individuaalselt kui ka võistkondlikult. Distantsiks oli 500m.

Seekord oli võistlejatele, õpetajatele, treeneritele ja kaasaelajatele võistluspaika toodud tutvumiseks akadeemiline sõudepaat, mille valmistaja firmaks on Filippi ja toodetud on see iludus Itaalias. Antud aluse pikkuseks on 8 m ja 13 cm ning kaalub vaid 14,7 kg.

Gümnaasiumide arvestuses krooniti võitjaks Gustav Adolfi Gümnaasium, teiseks tuli Reaalkool ja pjedestalile mahutus ka Ühisgümnaasium.

Neidude individuaalarvestuse võitis Merilin Vihmaru Tallinna Reaalkoolist ajaga 1:38.9. Talle järgnesid Loviis Lees (1:41.0) ja Beatrice Trumm (1:41.7).

Neidude võistkondlikus arvestuse võitis Lilleküla Gümnaasium tulemusega 1:44.5, teiseks jäi Gustav Adolfi Gümnaasium (1:45.5) ja kolmandaks tuli Arte Gümnaasium (1:47.5).

Noormeeste individuaalarvestuse võitis Ühisgümnaasiumi õpilane Robert Kikkas ajaga 1:20.3, teiseks tuli Kevin Reim (1:24.5) ja kolmandale kohake tuli Markus Kivimägi (1:25.0).

Noormeeste võitskondlikus sõidu võitis Ühisgümnaasimum, ajaga 1:26.0, järgnesid Reaalkool (1:26.5) ja Gustav Adolfi Gümnaasium (1:27.5).

Põhikooli arvestuse tuli üldvõitjaks Saksa Gümnaasium, teiseks tuli Nõmme Põhikool ja kolmas oli Vanalinna Hariduskollegium.

Poiste indivisuaalarvestuse võitis Sander Ulejev Õismäe Gümnaasimust, ajaga 1:26.6. Teiseks tuli Mikk Pärnaste (1:27.6) ja kolmas oli Tomi Piirmets (1:29.2).

Poiste võistkondliku arvetuse võitis Saksa Gümnaasium ajaga 1:32.0, teine oli Tehnikagümnaasium ja kolmandaks platseerus Järveotsa Gümnaasium.

Tüdrukute individuaalarvestuses tuli võitjaks Emma Visnap, ajaga 1:43.4. Teine oli Valeria Radajeva ja kolmas Kristin Petersel.

Tüdrukute võistkondliku sõidu võitis Nõmme Põhikool ajaga 1:49.0. Teiseks tuli Vanalinna Hariduskolleegiumi võistkond ajaga 1:49.5 ja kolmandad olid Läänemere Gümnaasiumi türdukud, ajaga 1:50.5.

Tallinna Sõudeklubi esindasid antud võistlusel Jan-Enriko Laidsalu, Reigort Torm ja Raimond Hindrikson.

Tulemused: Noormehed | Noormehed võist | Poisid | Poisid võist | Neiud | Neiud võist | Tüdrukud | Tüdrukud võist