Sõudmist täis nädalavahetus Tallinnas

Järjekord on jõudnud Tallinna Sõudeklubi kätte korraldada Eesti Meistrivõistlused. Traditsiooniliselt toimuvad juunis Eesti Meistrivõistlused sprindis. Kogu Eesti sõudeparemik võtab mõõtu 250m distantsil. Kohal on kahe aasta tagune sprindi meister Oskar Kuzmin ja eelmise aasta võitja Kaspar Taimsoo. Teisel päeval võisteldakse 1000m distantsil, kus eesõigus antakse noorematele Eesti sõudmise tulevikulootustele.

Järjekord on jõudnud Tallinna Sõudeklubi kätte korraldada Eesti Meistrivõistlused. Traditsiooniliselt toimuvad juuni esimesel nädalavahetusel Harku järvel Eesti Meistrivõistlused sprindis. Kogu Eesti sõudeparemik võtab mõõtu 250m distantsil. Kohal on kahe aasta tagune sprindi meister Oskar Kuzmin ja eelmise aasta võitja Kaspar Taimsoo. Teisel päeval võisteldakse 1000m distantsil, kus eesõigus antakse noorematele Eesti sõudmise tulevikulootustele.

Laupäevane sprindivõistlus algab kell 13:00, mida alustavad üksikaeru kahesed. Jätkatakse B- ja A- klassi noormeeste ja neidudega. Päeva lõpus toimuvad naiste ja meeste ühepaadid. Kohapeal on avatud ka Sõudeklubi kohvik ning Tallinna Sõudeklubi treenerid räägivad ja näitavad huvilistele sõudeklubi eluolu.

Teisel päeval võisteldakse neli korda pikemal distantsil ja võistluse programm on suunatud noorematele klassidele. Stardis saab näha C-klassi kaheseid ja ühestega võistlevaid poisse ja tüdrukuid. Päev lõppeb väga põnevate startidega Mix klassi kahestel, kus paatkonna moodustavad meessoost ja naissoost sportlased.

Tallinna Sõudeklubi kutsub kõiki huvilisi 9. ja 10. juunil võistlusele kaasa elama. Harku Sõudebaas asub aadressil Sõudebaasi tee 21, Tallinn (Harku järv).

Eesti Meistrivõistluste juhend | Harku Sõuderegatti juhend