Sõudelaagris Horvaatias võib kohata delfiine

18. märtsil sõitsid Eesti noorsõudjad Horvaatiasse, et osaleda iga-aastases treeninglaagris. Laagrist võtavad osa ka Tallinna Sõudeklubi tugevamad sportlased: Liisa-Marie Lääne, Karl Kristofer Orgse, Uku Siim Timmusk, Sander Klein, Artjom Holostsõhh ning Christopher Hein. Treeningud algasid 19. märtsil ning laager kestab kolm nädalat. Pikkade ja raskete treeningute keskel võib märgata ka meelelahutust: ühel päeval, kui Artjom pikemat trenni tegi, püüdis ta kaamerasse enda ees mänglevad delfiinid.

18. märtsil sõitsid Eesti noorsõudjad Horvaatiasse, et osaleda iga-aastases treeninglaagris. Laagrist võtavad osa ka Tallinna Sõudeklubi tugevamad sportlased: Liisa-Marie Lääne, Karl Kristofer Orgse, Uku Siim Timmusk, Sander Klein, Artjom Holostsõhh ning Christopher Hein. Treeningud algasid 19. märtsil ning laager kestab kolm nädalat.

Pikkade ja raskete treeningute keskel võib märgata ka meelelahutust: ühel päeval, kui Artjom pikemat trenni tegi, püüdis ta kaamerasse enda ees mänglevad delfiinid.

Kas teadsid, et Horvaatia sõudjad Valent ja Martin Sinković ületasid 2014. aastal maailma meistrivõistlustel M2- paadiklassi 2000m maailmarekordi, mis oli püsinud 8 aastat. Uus rekord, 5:59,72, on ainulaadne, sest varem pole keegi M2- võistlusklassis läbinud võistlusdistantsi alla 6 minuti.

Jäänud on veel viimased päevad treeninguid ning laagri lõpetab sõuderegatt Croatia Open, mis toimub 9.-10. märtsil Zagrebis.