Eesti MV: kuldne Lääne ning Järvsoo ja Pau pronksil

Laupäeval, 05.03.22, toimusid virtuaalselt Eesti MV sisesõudmises, kus saavutasid medalikohti ka Tallinna SK sportlased. U23 naiste vanuseklassis võitis meistritiitli Liisa-Marie Lääne ajaga 7:16.4. Naiste vanuseklassis saavutas kolmanda koha Katariina Johanna Järvsoo ajaga 7:43.0. Tüdrukute C-klassis võitis 3. koha Meribel Pau ajaga 3:56.5.

Laupäeval, 05.03.22, toimusid virtuaalselt Eesti MV sisesõudmises, kus saavutasid medalikohti ka Tallinna SK sportlased.

U23 naiste vanuseklassis võitis meistritiitli Liisa-Marie Lääne ajaga 7:16.4. Teise koha saavutas Pärnu Spordikooli esindaja Heike Lehiste (7:43.6) ning 3. koha sai Pärnu SK sõudja Cäroly Paatsi (7:52.7).

Naiste vanuseklassis saavutas kolmanda koha Katariina Johanna Järvsoo ajaga 7:43.0. Esimeseks tuli Pärnu SK sõudja Liisu Mitt (7:06.4) ning teisena lõpetas Viljandi SK sportlane Krete Koovit (7:27.3).

EMV otseülekanbe järelvaadatav

Tüdrukute C-klassis võitis 3. koha Meribel Pau ajaga 3:56.5. Selle sõidu võitis Viljandi SK esindaja Liisa Sindi ajaga 3:45.6. Teise koha sai Pärnu SK sõudja Lisandra Šapkin, kes sai kirja aja 3:51.3.

Samavanuseliste poiste seas saavutas 10. koha Edvard Grintsevitsh ajaga 3:58.6. Robert Tebergile 20. koht, Georgi Turmanašvili 21ne, Artjom Pruul 22. ning Timofei Kalachev 23. Ajad vastavalt 4:59.5, 5:00.3, 5:01.3, 5:29.8. Selle sõidu võitis Pärnu SK sõudja Milan Stankevitš ajaga 3:24.8. Teiseks tuli Viljandi SK esindaja Robert Alp (3:31.3) ning kolmas oli SAK Tartu sportlane Jaagup Talvis (3:32.4).

Poiste B-vanuseklassis saavutas 9. koha Aleksei Luzhnov ajaga 7:17.7. Maksimilian Fitsakile tasuks 11. koht (7:22.5). Sven Erik Jaanson lõpetas 17. kohal (7:58.7), Jesper Jüssile 19. koht (8:07.0) ning Siim Strandsonile 22. koht ajaga 8:21.0. Selle sõidu võitis Pärnu SK esindaja Sebastian Orav ajaga 6:48.8. Teiseks tuli Orava klubikaaslane Robin Hunt (6:49.4) ning kolmandana lõpetas SAK Tartu sõudja Tauno Tamm (6:50.7).

U23 meeste seas saavutas 5. koha Uku Siim Timmusk ajaga 6:21.0. Jaan Sander Kleinile tasuks 7. koht ning Karl Kristofer Orgse lõpetas 11. Ajad vastavalt 6:25.5 ja 6:34.9. Selle sõidu võitis Viljandi SK esindaja Leo Muiste ajaga 6:03.1. Teiseks tuli TÜS esindaja Kaarel Kiiver (6:10.6) ning kolmandana lüpetas Viljandi SK sõudja Rainer Oras (6:14.3).

Meeste vanuseklassis võitis 6. koha Jüri Mikk Udam ajaga 6:09.6. Esikoha saavutas Pärnu SK esindaja Tõnu Endrekson (5:54.1). Teisena lõpetas SK Kalev esindaja Allar Raja (5:59.9) ning kolmandaks tuli Raja klubikaaslane Johann Poolak (6:03.4).

Meeste kergekaalus saavutas 6. koha Artjom Holostsõhh ajaga 6:42.9. Selle sõidu võitis SAK Tartu esindaja Elar Loot ajaga 6:22.0. Teiseks tuli SK Kalev esindaja Ander Koppel (6:24.7) ning kolmandana lõpetas Viljandi SK esindaja Kermo Randmäe (6:29.5).

Kas teadsid, sõudeergomeetrit kasutavad edukalt ekstreemsportlased, kuna sellel treenides saavutatakse parem painduvus ja seega väheneb vigastusteoht.

Kõikide sõitude tulemusi vaata siit.

Järgmine võistlus on Croatia Open, mis toimub 9.-10. aprillil Zagrebis. Järgmine kodumaine võistlus on Emajõe KV, mis toimub 23.-24. aprillil Tartus.