Sisesõudmise hooaeg lõppeb Eesti Meistrivõistlustega V-Maarjas

Laupäeval (28.02) toimuvad Väike-Maarja Spordihoones selle talvise hooaja viimased sisesõudmise võistlused. Eesti Meistrivõistluste nime kandev jõuproov on ka ühtlasi EMT Sõudesarja viimane etapp, kus autasustatakse ka sarja kokkuvõttes esikolmikusse jõudnud sportlasi.

Laupäeval (28.02) toimuvad Väike-Maarja Spordihoones selle talvise hooaja viimased sisesõudmise võistlused. Eesti Meistrivõistluste nime kandev jõuproov on ka ühtlasi EMT Sõudesarja viimane etapp, kus autasustatakse ka sarja kokkuvõttes esikolmikusse jõudnud sportlasi.

Sel korral on Tallinna Sõudeklubi esindatud 10 sportlasega kes võtavad mõõtu 2000m distantsil, C-klassi ja veteranides on distantsiks 1000m. Esimesena läheb starti Liisa-Marie Lääne, kes sai Alfa võistlusel oma vanuseklassis pronksi. Liisa-Marie start on kell 12.00.

Järgmistena stardivad Poiste-C klassi võistlejad. Stardis saab näha meie klubi liikmeid Jaan-Sander Kleini, tema stardiaeg kell 12.10 ning Dimitri Zagorovskit kelle stardiaeg on kell 12.30. Kokku on nimetatud võistlusklassis registreeritud 30 võistlejat.

Kell 13.16 on stardib Kasper Vaus ja kell 13.28 Kristjan Lindsalu, kes võistlevad Poiste B vanusekategoorias ja neile pakuvad konkurentsi veel 27 sportlast. 15.04 stadivad meeskergekaalu sportlased ja selles klassis võistleb nii EMT Sõudesarja kokkuvõttes kolmandat kohta hoidev Egert-Georg Teesaar kui ka klubi treener Aleksei Lipintsov.

Maarja-Liis Salumäe võistleb naiste arvestuses ja tema stardiaeg on kell 15.16. Meeste klassis kell 15.28 alustab võitlust heade kohtade eest Martin Kivilo ja temaga samas sõidus võistleb ka Oskar Kuzmin. Kui naiste klassis Eesti tugevaim naisõudja sel korral võistlusel ei osale, siis meestes saab näha nii Tõnu Endreksoni, Allar Rajat, Kaspar Taimsood kui ka teisi neljapaadi liikmeid.

Võistluse stardiprotokoll | EMT Sõudesarja üldarvestus peale III etappi