Laupäeval toimub Baltikumi suurim sisesõudmise võistlus Alfa

Laupäeval (24.01) võib Tallinna Spordihallis näha mitmeid meie klubi sportlasi heitlemas parimate kohtade nimel. Traditsiooniline Baltikumi suurim sisesõudmise võistlus on paljudele oodatud sündmus, sest mitmed Tallinna Sõudeklubi liikmed stardivad oma esimesel suurvõistlusel. Delfi teeb sõitudest otseülekande

Laupäeval (24.01) võib Tallinna Spordihallis näha mitmeid meie klubi sportlasi heitlemas parimate kohtade nimel. Traditsiooniline Baltikumi suurim sisesõudmise võistlus on paljudele oodatud sündmus, sest mitmed Tallinna Sõudeklubi liikmed stardivad oma esimesel suurvõistlusel.

Kogu Eesti sõudeparemik eesotsas Tõnu Endreksoni, Allar Raja, Kaspar Taimsoo ja Kaisa Pajusaluga on startijate nimekirjas ja neile pakuvad konkurentsi tippsõudjad naaberriikidest. Oodata on sportlasi Venemaalt, Lätist ja Leedust. Osalejad võistlevad 1km distantsil.

Tallinna Sõudeklubi liige Egert-Georg Teesaar läheb võitlema medalite pärast meeste kergekaalu klasiss. Samas klassis võistleb ka Jan-Enriko Laidsalu. Meeste klassis saab näha võistlemas Oskar Kuzmini ja Martin Kivilot. Isiklikku rekordit läheb püüdma ka Maarja-Liis Salumäe naiste arvestuses.

Noorte klassides võistlevad Erik Veelmaa, Kasper Vaus, Rodion Kuznets, Arean-Pärt Alangu, Siim Kink, Jan Lapjan, Rasmus Liiv, Anthon Hendrikson, Kristjan Lindsalu, Andrei Sazonov, Dimitri Zagorovski, Jaan-Sander Klein ja Johannes Kasak.

Tüdrukute klassides esindavad meie klubi värve Merilin ja Merli Saalits ning Liisa-Maria Lääne. Igaühel on võimalus tulla kohale ja omadele ja loomulikult ka teistele Tallinna Sõudeklubi liikmetele kaasaelama ja pöialt hoidma.

Alfa võistlus on ühtlasi ka EMT sõudesarja III etapp. Sõudesari lõppeb viimase etapiga Väike-Maarjas, kus sportlased võistlevad 2000m distantsil Eesti Meistrivõistluste tiitlite nimel.

Alfa 2015 STARDIPROTOKOLL (seisuga 21.01 kell 22:00)

Pealtvaatajatele on sissepääs TASUTA
Aadress: Herne 30, Tallinn. Tallinna Spordihall.
Võistluse koduleht: www.alfarace.ee
Delfi teeb sõitudest otseülekande