Möödunud laupäeval, 19. mail toimus Eesti karikavõistlus

Päev algas kell 11 koondise kahepaatide testsõiduga, milles võtsid mõõtu ka Tallinna Sõudeklubi sportlased Jüri-Mikk Udam koos Joosep Laosega ning Kristjan Lindsalu koos Viljandi Sõudeklubi sportlasega Joonas Toomiga. Udam ja Laos saavutasid viienda koha ajaga 7:13,6, Lindsalu ja Toom lõpetasid seitsmendana ajaga 7:23,8

Päev algas kell 11 koondise kahepaatide testsõiduga, milles võtsid mõõtu ka Tallinna Sõudeklubi sportlased Jüri-Mikk Udam koos Joosep Laosega ning Kristjan Lindsalu koos Viljandi Sõudeklubi sportlasega Joonas Toomiga. Võttes mõõtu olümpiatähtedega, platseerusid Lindsalu ja Toom seitsmendaks ajaga 7:23,8 ning Udam ja Laos saavutasid viienda koha ajaga 7:13,6.

Eesti Karikavõistlused algasid poiste B klassi paarisaeru kahepaatide eelsõiduga, kus Tallinna esindasid Uku-Siim Timmusk ja Sander Klein, kes ka oma eelsõidu võitsid ning pääsesid finaali. Päeva lõpus toimunud finaal oli igati edukas ning duo võitis ligi 20-sekundilise edumaaga. Nende ajaks tuli 7:36,8 ja teenisid klubile 14 punkti.

Järgmine eelsõit oli poiste A klassi ühepaat, kus võistles Daniil Ovsjannikov, kes saavutas oma eelsõidus kolmanda koha ning pääses ka finaali. Finaalis platseerus viiendaks ajaga 8:25,7 teenides klubile kaks punkti.

Tüdrukute A klassi paarisaerulisel kahepaadil võistlesid Laura Kaasik-Aaslav ja Hanna Marie Raag, kes saavutasid ajaga 9:07,1 kolmanda koha ning teenisid klubile 8 punkti. Järgmisena võistlesid Kasper Vaus ja Norman Garder meeste roolijata kahepaadil ning platseerusid viiendaks ja teenisid klubile 4 punkti.

Meeste ühepaadil esindas Tallinnat Christofer Hillep, kes platseerus kuuendaks ning teenis klubile ühe punkti. Järgnesid naiste paarisaerulised kahepaadid, kus teise koha saavutasid Maarja-Liis Salumäe ja Karmen Alnek ajaga 8:47,1 ning teenisid klubile 10 punkti. Meeste kergekaalu ühepaadil näitas jõudu klubi treener Aleksei Lipintsov, kes saavutas kolmanda koha ajaga 8:03,7 ja teenis 4 punkti.

Poiste A klassi paarisaerulisel kahepaadil tegid oma debüüdi Kaur Keller ja Markus Tali platseerudes neljandaks ajaga 9:25, 4 ja teenides 6 punkti. Meeste paarisaerulisel kahepaadil võidutsesid Jüri-Mikk Udam ja Oskar Kuzmin saavutades esikoha ajaga 7:15,4 ning teenides 14 punkti klubile.

Tüdrukute A klassi ühepaadil saavutas Irena Budanova teise koha ajaga 9:05,5 ning talle järgnes kohe Liisa-Marie Lääne ajaga 9:17,2 saavutades kolmanda koha. Nad teenisid klubile kokku 9 punkti.

Klubi noorimad võistlejad Mia Kolmann ja Kärt Marian Mae sõitsid tüdrukute B klassi paarisaerulisel kahepaadil aja 10:21,1 ja saavutasid sellega tubli neljanda koha ning teenisid 6 punkti.

Naiste ühepaadil võistlesid Katariina Johanna Järvsoo (9:41,9) ja Merilin Lindre (10:10,7), kes saavutasid vastavalt kolmanda ja neljanda koha ning teenisid klubile kokku 7 punkti. Naiste kergekaalu ühepaadil saavutas teise koha Merilin Saalits ajaga 10:32,1 ning teenis klubile 5 punkti.

Tallinlaste sõidud lõpetasid Liis Rebane ja Adeele Jaanits naiste üksiaerulisel kahepaadil platseerudes kolmandaks ajaga 9:23,3 ning teenisid klubile viimased 8 punkti. Selle sõidu lõpuni oli Tallinna Sõudeklubi püsinud kolmandal kohal klubide arvestuses. Viimase veteranide sõiduga möödus SAK Tartu Tallinna Sõudeklubist, vahe jäi ühe punktiliseks.