Kolmas nädal kodus treenimist sai läbi

Tallinna Sõudeklubi sportlased hoivad ennast vormis kodudes treenimisega. Täidetakse individuaalset treeneri poolt koostatud treeningplaani. Kolm nädalat treenimist kodus muutub aina mugavamaks ja otsitakse võimalusi treenimise põnevamaks tegemiseks. Suurem osa treeningutest on suunatud sõudeergomeetritel treenimisele ja teisel kohal on treeningplaanides välja toodud jalgratta või jooksmise trennid. Väiksemas osas tehakse jõudu oma keharaskusega.

Tallinna Sõudeklubi sportlased hoivad ennast vormis kodudes treenimisega. Täidetakse individuaalset treeneri poolt koostatud treeningplaani. Kolm nädalat treenimist kodus muutub aina mugavamaks ja otsitakse võimalusi treenimise põnevamaks tegemiseks.

Suurem osa treeningutest on suunatud sõudeergomeetritel treenimisele ja teisel kohal on treeningplaanides välja toodud jalgratta või jooksmise trennid. Väiksemas osas tehakse jõudu oma keharaskusega.

Mõned treeningud on tehtud treeneri juhendamisel Online formaadis, kus treenitakse virtuaalselt grupis jooksva live video järgi. Samuti on kasutatud virtuaalset koossõudmise süsteemi Ergworld.

Koduleht Ergworld võimaldab PM5 monitoriga sõudeergomeetrid panna ühele ekraanile liikuma. Analoogselt võistlussüsteemile, mida kasutatakse Eestis ja mujal toimuvatel sisesõudmise võistlustel.

Google Chrome brauseris tuleb avada Ergworld kodelehte ja luua kasutajakonto, seejärel vajutada “Join” nuppu ja valida enda sõudeergomeetri ID number. Kutsuda sõpru ja seejärel alustada treeningu. Eelnevalt võib kokku lepida distantsi osas, mida koos hakatakse sõitma.

Samu asju võib teha kasutades android või iOS platvormil töötavaid mobiiltelefone.