Alustame treenimisega klubis

Tallinna Sõudeklubi taastab treeningud klubis. Peame kohe alguses mainima, et kahjuks ei saa treeninguid esialgu läbi viia vanaviisi, aga kui ilmad lubavad, siis saame veepeal juba käia. Esimene treening toimub kolmapäeval 13. mail algusega kell 16:00. Kuna klubi siseruume me veel kasutada ei saa, siis trennid näeksid välja nii, et laps tuleb klubisse õigeks ajaks (5 min enne trenni algust) treeningriietes. Kaasas peaksid olema vahetusriided, et saaks peale trenni panna selga kuivad riided.

Tallinna Sõudeklubi taastab treeningud klubis. Peame kohe alguses mainima, et kahjuks ei saa treeninguid esialgu läbi viia vanaviisi, aga kui ilmad lubavad, siis saame veepeal juba käia. Esimene treening toimub kolmapäeval 13. mail algusega kell 16:00.

Kuna klubi siseruume me veel kasutada ei saa, siis trennid näeksid välja nii, et laps tuleb klubisse õigeks ajaks (5 min enne trenni algust) treeningriietes. Kaasas peaksid olema vahetusriided, et saaks peale trenni panna selga kuivad riided. Pärast riiete vahetamist peaks laps esimesel võimalusel klubist lahkuma.

Kõige parem kohalejõudmise vahend oleks jalgrattas. Lapsevanematel klubi territooriumile palume mitte siseneda. Palume kindlasti pidada kellaaegadest kinni, kuna treeningud toimuvad graafiku alusel ja korraga võib osaleda kuni 10 inimest.

Võimalus on kasutada WC-d, mida regulaarselt desinfitseeritakse. Lõpliku otsuse treeningutes osalemise kohta võtab vastu lapsevanem. Tallinna Sõudeklubi lubab omalt poolt vastata riigi poolt määratud nõuetele. Loodame mõistvale suhtumisele.

13. maist toimuvad treeningud kolmapäeviti ja reedeti algusega kell 16:00.