Balti MV: Tallinna SK naaseb nelja medaliga

15. juulil toimusid Viljandis lahtised Balti meistrivõistlused, kust võtsid osa Eesti, Läti ja Leedu sõudjad. Medaleid võitsid ka Tallinna sõudeklubi sportlased. Poiste ühepaadil võitis esikoha meie Christopher Hein ajaga 7:26,2. Kuldmedali võitis meie klubi sportlane Artjom Holostsõhh, kes koos paadikaaslase Mihhail Netšajeviga, sai kirja võiduaja 6:37,6.

15. juulil toimusid Viljandis lahtised Balti meistrivõistlused, kust võtsid osa Eesti, Läti ja Leedu sõudjad. Medaleid võitsid ka Tallinna sõudeklubi sportlased.

Poiste ühepaadil võitis esikoha meie Christopher Hein ajaga 7:26,2. Teiseks tuli eestlane Ivan Aleksejev ajaga 7:47,0 ning kolmas oli Läti sportlane Andis Matisons ajaga 8:18,3.

Kuldmedali võitis meie klubi sportlane Artjom Holostsõhh, kes koos paadikaaslase Mihhail Netšajeviga, sai kirja võiduaja 6:37,6. Teiseks tuli teine eesti paatkond Hugo Mengel-Hannes Arumäe ajaga 6:44,7. Kolmanda koha võitis Leedu duo Benas Paunksnis-Džeraldas Daunoras (6:49,6).

Meeste üksikaeru neljapaadil võistlesid meie klubi sportlased Uku Siim Timmusk ja Karl Kristofer Orgse, kes koos paadikaaslaste Rainer Orase ja Leo Muistega saavutasid kolmanda koha, saades kirja aja 6:41,7. Selle sõidu võitis leedu paatkond ajaga 6:29,0 ning teiseks tuli eesti paatkond ajaga 6:38,0.

Veternaide seas võistles meie klubi liige Sirli Kruusmaa, kes koos Pärnu SK treeneri Tatjana Jaansoniga võitis teise koha lõppajaga 4:14,9. Esikoha võitis Leedu paatkond (4:07,2) ning kolmas oli läti paatkond ajaga 4:17,8.

Baltimaade esisõuderiigiks sai Eesti, saades kokku 58 punkti. Teiseks tuli läti 51 punktiga ning Leedu kogus 34 punkti.

Kas teadsid, et kirve-tüüpi paarisaer on tavaliselt 290cm pikk.

Sel nädalavahetusel, 16.07-17.07, toimuvad ka täiskasvanute Eesti meistrivõistlused. Järgmine võistlus on Mihkel Leppiku mälestuseks korraldatud võistlus Mihkel Leppiku KV, mis toimub 30.-31. juulil Pärnus.