Alfal osaleb mullu Endreksoni edestanud soomlane

Eelmisel aastal Tallinnas toimuval Alfa sisesõudmise võistlusel esmakordselt Tõnu Endreksoni edestanud soomlane Joel Naukkarinen tuleb sel aastal tiitlit kaitsma. Põhjanaabrite vägilasel on plaanis rünnata ka maailmarekordit 1000m distantsil. Pealtvaatajatele sissepääs tasuta.

Eelmisel aastal Alfa sisesõudmise võistlusel esmakordselt Tõnu Endreksoni edestanud soomlane Joel Naukkarinen tuleb sel aastal tiitlit kaitsma. Põhjanaabrite vägilasel on plaanis rünnata ka maailmarekordit 1000m distantsil.

Eeloleval laupäeval, 28. jaanuaril, Tallinnas toimuval rahvusvahelisel sisesõudmise võistlusel, näeb kõige põnevamat heitlust eliit meeste finaalis. Starti tulevad Rio olümpiamängude medalistid neljapaadis, mitmed lootustandvad nooremad koondislased ning tugevad konkurendid välismaalt.

Joel Naukkarinen’ile on Alfa võistlus testvõistlus enne Bostonis (12.02) toimuvat mitteametliku maailmameistrivõistlust. “Ma tulen Alfale näitama head tulemust, mul oli isegi peas mõte rünnata sellel distantsil maailmarekordit. Kahjuks eelmisel nädalal murdis mind gripp ja arvan, et lükkan maailmarekordi plaani 2018 aastasse. Isikliku rekordit aga ründan kindlasti.” – rääkis Joel Alfa plaanidest Sõudespinning.ee-le.

Enda head vormi on näidanud Telia sisesõudesarja etappidel Allar Raja, edestades veenvalt ja väga kindlalt kõiki konkurente. See näitab, et eelmise aasta kolmas mees Raja sekkub võitlusse kõrgematele kohtadele ka sel korral.

Loe edasi Sõudespinning.ee lehelt