Tule trenni Tallinna sõudeklubis

Tallinna sõudeklubi ootab trenni kõiki vähemalt 12-aastaseid noori tüdrukuid ja posse samuti toimuvad treeningud täiskasvanutele. Trennid toimuvad Harku sõudebaasis Tallinnas, aadressil Sõudebaasi tee 21, igal esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel algusega kell 16:00. Võta ühendust treener Aleksei Lipintsoviga helistades numbrile +372 53320379 või treener Mikhail Lebedeviga helistades numbrile +372 55650609. Samuti saad kirjutada meilile info@soudeklubi.ee.

Eesti Sõudeliidu veebileht ütleb: “Sõudmine on spordiala, kus avaveekogudel võistlemiseks kasutatakse kitsaid liikuvate istmete ja väljaspool parrast asetsevate tullidega paate, kus sõudja istub, selg liikumise suunas (mitmekohalises paadis üksteise taga) ja sportlased sõuavad ühe või kahe ühelabalise aeruga (vastavalt siis üksikaeusõudmine ja paarisaeru sõudmine).”

Tallinna sõudeklubi ootab trenni kõiki vähemalt 12-aastaseid noori tüdrukuid ja posse samuti toimuvad treeningud täiskasvanutele.

Tallinna Sõudeklubis õpitakse trenni tegemist jõusaalis ja ergomeetril ning minnakse ka sõudepaadiga Harku järve peale. Trennid on alati mitmekülgsed ja põnevad ning saab osaleda ka võistlustel nii sõudeergomeetril kui ka veepeal.

Tule trenni, sest siin saad pärast koolipäeva mõtted mujale viia, kohtud uute sõpradega ning õpid selgeks nii sõudmise kui ka üldise kehalise treeningu.

Trennid toimuvad Harku sõudebaasis Tallinnas, aadressil Sõudebaasi tee 21, igal esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel algusega kell 16:00.

Võta ühendust treener Aleksei Lipintsoviga helistades numbrile +372 53320379 või treener Mikhail Lebedeviga helistades numbrile +372 55650609. Samuti saad kirjutada meilile info@soudeklubi.ee.

Kas teadsid, et klassikaline distants, millel peetakse peaaegu kõik tiitlivõistlused, on 2000 meetri pikkune sirge, millele peab üheaegselt mahtuma vähemalt 6 paati. Veteranide ja nooremate kui 14-aastaste võistlusmaa pikkuseks on 1000 meetrit.