Teatame muudatustest Tallinna Sõudeklubi elus

Tallinna Sõudeklubil on nüüd oma koduleht mis asub aadressil www.soudeklubi.ee, samal lehel saab iga registreeritud kasutaja (klubiliige või lapsevanem) näha liikmemaksude tasumist kuude kaupa (peab olema sisse logitud, treeningute rubriigis). Andmed uuendatakse 10. ja 20. kuupäeval.

Tallinna Sõudeklubi juhatuse koosolekul 15.01.2014 otsustati, et alates 2014.a veebruarist on klubi spordikooli õppemaks/klubi liikmemaks 25€/kuus.

Klubi õppemaksu/liikmemaksu saab maksta ülekande teel MTÜ Tallinna Sõudeklubi arvelduskontole

SEB: EE761010022005036005

Maksekorraldusel palume märkida selgitusse treeningutes osaleja nimi ja perioodi. Näiteks:Eesnimi, perekonnanimi-Veebruar” (maksta tuleb jooksva kuu 10. kuupäevaks).

Tallinna Sõudeklubil on nüüd oma koduleht mis asub aadressil www.soudeklubi.ee, samal lehel saab iga registreeritud kasutaja (klubiliige või lapsevanem) näha liikmemaksude tasumist kuude kaupa  (peab olema sisse logitud, treeningute rubriigis). Andmed uuendatakse 10. ja 20. kuupäevadel.

Enda nimele konto avamiseks palume saata meile kirja, kuhu tuleks märkida kasutajatunnus ja enda e-maili aadress. Sisenemise parooli saadame märgitud e-maili aadressile. 

Küsimustega palume pöörduda otse peatreeneri poole.