Klubi liikmetele suusavarustus soodsama hinnaga

Uudis nendele kellel pole veel õnnestunud endale suusavarustust soetada. Talv ei ole sel aastal olnud ilus ja selle tõttu pakuvad müüjad suusavarustusi suurte soodustustega. Nii sai Tallinna Sõudeklubi Stopper spordipoega kokkuleppele, kus nimetatud spordipood teeb meie klubi liikmetele 25-30% soodustuse.

Uudis nendele kellel pole veel õnnestunud endale suusavarustust soetada. Talv ei ole sel aastal olnud ilus ja selle tõttu pakuvad müüjad suusavarustusi suurte soodustustega. Nii sai Tallinna Sõudeklubi Stopper spordipoega kokkuleppele, kus nimetatud spordipood teeb meie klubi liikmetele 25-30% soodustuse.

Valikus on Rossignol ja Madshus suusad, suusasaapad, suusakepid ja suusasidemed. Hinnaklass on erinev. Selleks et soodustust saada tuleb minna kohale ja öelda, et olete Tallinna Sõudeklubist. Nemad on Teie tulekust teadlikud ja suusavarustuse valimisel teevad teile erihinna.

Kasutage võimalust ja soetage palju soodsamalt kvaliteetset suusavarustust. Pood asub Nõmmel aadressiga Turu plats 5/7. Sõites Mustamäe poolt Nõmmele, mäest ülesse ja kohe paremat kätt olev esimene hoone ongi “Stopper”. Kõrval on veel teinegi spordipood X-Sport.