Tartus võisteldi väikestel paatidel

Võistlushooaega avati 2021. aaastal esimese jõuprooviga Emajõel. Võistlust peeti ühestel ja kahestel paatidel, kus meie klubi oli esindatud kuue sportlasega. Kõik sportlased võistlesid ühepaatidel ja esimesel päeval läbisid sportlased eraldistardist 4km distantsi ja teisel päeval 2km distantsi. Poiste A klassi ühestel esimesel päeval teise positsiooni saavutanud Karl Kristofer Orgse, oli teisel päeval kolmas ja kokkuvõttes teine koht.

Võistlushooaega avati 2021. aaastal esimese jõuprooviga Emajõel. Võistlust peeti ühestel ja kahestel paatidel, kus meie klubi oli esindatud kuue sportlasega. Kõik sportlased võistlesid ühepaatidel ja esimesel päeval läbisid sportlased eraldistardist 4km distantsi ja teisel päeval 2km distantsi.

Liisa-Marie Lääne oli naiste klassis esimesel päeval kuues ja teisel päeval seitsmes. Kokkuvõttes selle hooaja esimesel jõuproovil 7. koht. Meeste ühestel startis Uku-Siim Timmusk, kes esimesel päeval näitas 5. tulemust ja teisel päeval 9. mis kokkuvõtes andis talle 7. kohta. Jaan Sander Klein saavutas pikemal distantsil 9. koha ja lühemal distantsil oli 6. Kokkuvõttes 9. koht. Kristjan Lindsalu oli mõlemal päeval 11. ja seega ka kokkuvõtes 11. koht.

Poiste A klassi ühestel esimesel päeval teise positsiooni saavutanud Karl Kristofer Orgse, oli teisel päeval kolmas ja kokkuvõttes teine koht. Artjom Holostõhh sai 4-kilomeetri distantsil 3. koha ja teisel päeval 8. lõpetanud sportlane platseerus kokkuvõttes 6. positsioonile.

Kõikide tulemustega saab tutvuda siin.

Järgmine jõuproov toimub 22.-23. mail Viljandis, kus noorte paremik võtab osa katsevõistlustest.