Tänavune sõudehooag on edukalt avatud

Möödunud nädalavahetusel, 28-29. aprillil, toimus Emajõe karikavõistlus, mis andis avapaugu tänavusele sõudehooajale. Võisteldi 4000 m ja teisel päeval 2000 m distantsil ning Tallinna Sõudeklubi esindas nimetatud võistlusel 15 sportlast. Tallinna Sõudeklubi sportlased tõid kokku 38 punkti, millega saavutati klubide arvestuses auväärse kolmanda koha.

Möödunud nädalavahetusel, 28-29. aprillil, toimus Emajõe karikavõistlus, mis andis avapaugu tänavusele sõudehooajale. Võisteldi 4000 m distantsil ja 2000 m distantsil ning Tallinna sõudeklubi esindas 15 sportlast.

Meeste paarisaerulisel kahepaadil tegid Jaan-Sander Klein ja Uku-Siim Timmusk imelise sõidu platseerudes teisele kohale. Meeste ühepaadil saavutas neljanda koha Oskar Kuzmin. Talle järgnesid Martin Kivilo kuuendal, Aleksei Lipintsov kaheteiskümnendal ja Kasper Vaus kaheksateistkümnendal kohal. Poiste klassis saavutas Kristjan Lindsalu tubli kolmanda koha. Samas klassis järgnesid talle kaheteistkümnendal ja kolmeteistkümnendal kohal Daniil Ovsjannikov ja Karl-Kristofer Orgse.

Naiste paarisaerulisel kahepaadil näitasid jõudu Katariina Johanna Järvsoo ja Hanna Marie Raag jäädes teiseks. Neile järgnesid Adeele Jaanits ja Liis Rebane saavutades viienda koha. Tüdrukute ühepaadil sai Irena Budanova tugeva kolmanda koha. Samas vanuseklassis oli tema kannul kohe Liisa-Marie Lääne platseerudes neljandale kohale.

Kogu võistlus käis klubide vahel ja võistlemas oli neid seitse. Tallinna Sõudeklubi sportlased tõid kokku 38 punkti, tuues klubile auväärse kolmanda koha. Esimesest kohast jäi vaid kaks punkti puudu.