Tallinna Sõudeklubi tunnustas 2015 aasta parimaid

Täna tunnustati klubi tublimaid sportlaseid 2015 aastal. Kell 18 kogunesid Tallinna Sõudeklubis meie aktiivsed sportlased ja nende vanemad, et teha tutvust nii klubi juhatuse, treeneri kui ka üksteisega. Mihkel Klementsovi sõnavõtu järel, milles ta andis põhjaliku ülevaate klubi tegevusest sellel aastal, järgnes tublimate sportlaste autasustamine.

Täna (22.09) tunnustati klubi tublimaid sportlaseid 2015 aastal. Kell 18 kogunesid Tallinna Sõudeklubis meie aktiivsed sportlased ja nende vanemad, et teha tutvust nii klubi juhatuse, treeneri kui ka üksteisega. Direktor Mihkel Klementsovi sõnavõtu järel, milles ta andis põhjaliku ülevaate klubi tegevusest 2015 aastal, järgnes tublimate sportlaste autasustamine.

Sportlikust printsiibist lähtuvalt tunnustati sportlasi, kes näitasid häid tulemusi Eesti meistrivõistlustel ja muudel rahvusvahelistel tiitlivõistlustel. 2015 aasta parima sportlase tiitli sai Jüri-Mikk Udam, kes saavutas Plovdivis (BUL) peetud U-23 maailmameistrivõistlustel paarisaeru kahepaadil koos Geir Suursildaga 11. koha. Samuti teenis Jüri-Mikk täiskasvanute Eesti meistrivõistlustel kolm pronksi ning ühe hõbemedali.

Tunnustati ka Oskar Kuzmini ja Martin Kivilod, kes saavutasid U-23 Eesti meistrivõistlustel paarisaeru kahepaadil kolmanda koha, lisaks oli Oskar ka ühepaadil kolmas. Täiskasvanute meistrivõistlustel sai Oskar pronksmedali meeste ühepaadil ja Baltimaade meistrivõistlustel Eesti koondise neljapaadi koosseisus võideti kuld.

Tubli sportlase karika said Eesti noorte meistrivõistlustel C-klassis paariskahesega hõbeda võitnud Irena Budanova ja Liisa-Marie Lääne. Liisa-Marie saavutas lisaks hõbemedali ühepaadil. Karikaid anti üle ka veteranide Eesti meistrivõistlustel kuldmedaleid võitnud Sirli Kruusmaale ja Sergei Moržakovile.

2015 aasta sõudehooaeg pole veel lõppenud, tulemas on Väikeste paatide regatt Tartus ja kaheksapaatide regatt, mis toimub samuti ülikoolilinnas. Sisesõudmise hooaja esimene võistlus korraldatakse 21. novembril Viljandis.

2015 aasta võistluste tulemused | võistluste kalender