Tallinna Sõudeklubi naisliikmete arv aina suureneb

Täna, 18.aprillil oli omamoodi ajalooline sündmus, kui Tallinna Sõudeklubis läks veele naiste neljapaat. Viimati oli klubiliikmete treenitav neljane Harku järvel neli aastat tagasi, kui treeniti tüdrukute A-vanuseklassi neljast Eesti Noorte Meistrivõistlusteks. Tol korral moodustasid paatkonna Kadi, Selene, Grete ja Pille.

Täna, 18. aprillil oli omamoodi ajalooline sündmus, kui Tallinna Sõudeklubis läks veele naiste neljapaat. Viimati oli klubiliikmete treenitav neljane Harku järvel neli aastat tagasi, kui treeniti tüdrukute A-vanuseklassi neljast Eesti Noorte Meistrivõistlusteks. Tol korral moodustasid paatkonna Kadi, Selene, Grete ja Pille.

Seekord läksid esimest korda selles koosseisus veele Grete, Triin, Maarja-Liis ja Selene. Kuigi tänane ilm oli väga tuuline ja lainetus tugev, tegi neljapaat siiski hea koostöö trenni ja nautisid tõeliselt koossõitmist.

Trenn koosnes suuremas osas erinevatest harjutustest, et harjuda koos sõitma ja õppida taas jälgima.

Tallinna Sõudeklubi naisliikmete arv on veelgi täiustust saanud, kui Kristiina ja Jaana harjutavad veel ergomeetritel sõudmist, õppides treener Aleksei käe all tehnikat ja valmistuvad, et minna vee peale

Sõudmine kui spordiala sobib igaühele, nii tüdrukutele kui poistele. Tallinna Sõudeklubi kutsub kõiki noori vanuses 12-18 aastat sõudetreeningutele, mis toimuvad esmaspäevast reedeni algusega kell 16.00 Harku Sõudebaasis, aadressil Sõudebaasi tee 21.