Tallinna Sõudeklubi ennustusmäng

Ennusta millisel kuupäeval saab teha esimese veetreeningu sel kevadel Harku järvel. Kõige täpselt vastanute vahel loositakse välja Freespordi Isotooniline spordijook. Külasta meie klubi Facebook lehte ja tee seal enda pakkumise. Ennustusmäng kestab niikaua kui esimene trenn saab tehtud, veetrenni päeval tehtud pakkumised ei lähe arvesse.

Ennusta, millisel kuupäeval saab teha esimese veetreeningu sel kevadel Harku järvel. Kõige täpsemalt vastanute vahel loositakse välja Freespordi Isotooniline spordijook. Külasta meie klubi Facebook lehte ja tee seal enda pakkumine. Ennustusmäng kestab niikaua, kui esimene trenn saab tehtud, veetrenni päeval tehtud pakkumised arvesse ei lähe.

Pildil on näha hetkelist olukorda Harku Järvel. Pilt oli tehtud 07.03.2014 kella 16.30 paiku.

Pakkumised

Sirli Kruusmaa: “Esmaspäeval” (10.03)
Reigort Torm: “13 märts” (13.03)
Rait Merisaar: “14 märts” (14.03)
Aivar Vaus: “Loomulikult 15. märts” (15.03)
Tiina Kapten: “Puuduvad igasugu kogemused selle Harku järve laevatatavaks muutumise algusega tavapärastel aastatel aga pakuks näiteks 27. märtsi” (27.03)