Harku järv on jäävaba ja esimene sõudetreening järvel tehtud

Täna, 10. märtsil läks jää Harku järvelt ja seega on välja kuulutatud ennustusmäng lõppenud. Esimese trenni tegi täna vee peal kella 16.30 paiku Cristofer, kes trotsis tugevat tuult ja külma ilma ning tegi tunni ajase treeningu veel. Nii varakult pole enne Harku järv jäävabaks saanud, enamasti on see juhtunud aprilli alguses.

Täna, 10. märtsil läks jää Harku järvelt ja seega on välja kuulutatud ennustusmäng lõppenud. Esimese trenni tegi täna vee peal kella 16.30 paiku Cristofer, kes trotsis tugevat tuult ja külma ilma ning tegi tunni ajase treeningu veel.

Nii varakult pole enne Harku järv jäävabaks saanud, enamasti on see juhtunud aprilli alguses või külmemate talvede tõttu lausa aprillikuu lõpus.

Täna hommikul oli veel osal järvel jää peal, aga osaliselt lahti, kuid tänu tugevale tuulele kadus jää umbes kuue tunni jooksul ja avanes südant soojendav vaatepilt kõigi sõudjate jaoks – järv on jääst vaba!

Tallinna Sõudeklubi treenerid ja sportlased valmistuvad veele minekuks: kontrollitakse paate ja aerusid, et esimene sõudetrenn oleks tõeline elamus ja nauding!