Spordikuulsuste jõuluturniirilt võttis Udam neljanda koha

26. detsembril 2021 toimus Valga spordihoones 16. spordikuulsuste jõuluturniir. Meie klubi sportlane Jüri-Mikk Udam saavutas koos paarilise Sandra Rajuga neljanda koha. Meie klubi sõudja Jüri-Mikk Udam ja treener Sandra Raju teenisid kokku 59 punkti ning saavutasid sellega kõrge neljanda koha.

26. detsembril 2021 toimus Valga spordihoones 16. spordikuulsuste jõuluturniir. Meie klubi sportlane Jüri-Mikk Udam saavutas koos paarilise Sandra Rajuga neljanda koha.

62 punktiga võitsid esimese koha vibusportlased Lisell ja Robin Jäätma. Punkti vähem teenisid jõutõstjad Eliise Peterson ja Leho Pent. Kolmanda koha said vehklejad Katrina Lehis ja Nikolai Novosjolov, korjates kokku 60 punkti. Meie klubi sõudja Jüri-Mikk Udam ja treener Sandra Raju teenisid kokku 59 punkti ning saavutasid sellega kõrge neljanda koha.

Kas teadsid, et Pärnu Kalevi sõudja Allar Raja on Spordikuulsuste Jõuluturniiri mitmel korral võitnud individuaal arvestuses?

Võistlusaladeks olid sel aastal vehklemine, raskuse hoidmine, reaktsioonisein, vibulaskmine, Honda puhuri ülesanne ja rippumine.

„Väga lahe üritus oli: panin end huvitavates alades proovile teistega jõudu katsudes,“ rääkis Tallinna Sõudeklubi liige Udam, kelle sõnutsi hellitati ühes Rajuga lootust üldtiitlilegi. „Viimase alana osutus rippumine meie Achilleuse kannaks, mistõttu langesime kokkuvõttes neljandaks,“ tõdes meie klubi sportlane Jüri-Mikk Udam.