Eesti U-19 koondisele 5. 9. ja 12. koht

Kristjan Lindsalu ja Joonas Toom paarisaeru kahesel poolfinaalist A-finaali ei pääsenud ja B-finaalis lõpetati sõit 6.positsioonil, mis andis kokkuvõtes 12. kohta. Kristjan Lindsalu kommenteeris pärast võistlust, et sõiduga rahule ei jäänud, samas ei olnud ka pettunud. “Kahjuks jäi meil liiga vähe aega selleks, et saaksime sellised koosseisus kokku sõita. Iga sõit mõjus koostööle positiivselt ja iga stardiga tundsime ennast tiimina kindlamalt.”

Euroopa Meistrivõistluste teine võistluspäev algas põnevalt, Eesti sportlastest alustas esimesena Greta Jaanson, kellel oli võimalus võidelda koha nimel A-finaalis. Sõidu käigus oli selgelt näha, et “suurde finaali” ihkavad pääseda rohkem kui 3 sportlast ja võitlus oli kuni viimaste meetriteni pingeline. Greta Jaansoni kohaks jäi kuuendale kohale, mis tähendas edasist võistlemist 7.-12. kohta eest. B-finaalis jäi Greta 3. kohale ja see andis kokkuvõttes tulemuseks 9. koha Euroopa U-19 Meistrivõistlustelt.

Kristjan Lindsalu ja Joonas Toom paarisaeru kahesel poolfinaalist A-finaali ei pääsenud ja B-finaalis lõpetati sõit 6.positsioonil, mis andis kokkuvõtes 12. kohta. Kristjan Lindsalu kommenteeris pärast võistlust, et sõiduga rahule ei jäänud, samas ei olnud ka pettunud. “Kahjuks jäi meil liiga vähe aega selleks, et saaksime sellised koosseisus kokku sõita. Iga sõit mõjus koostööle positiivselt ja iga stardiga tundsime ennast tiimina kindlamalt.”

Päeva parima tulemuse eestlastest sõitsid Pärnu sõudeklubide tüdrukud Annabel Aron ja Grete Alttoa A-finaalis, kus saavutasid viienda koha tüdrukute paarisaerulisel kahesel.