Video: Karl-Martin Miidu võidutses taas

25. jaanuaril Tallinnas toimunud rahvusvahelisel sisesõudmise võistlusel ALFA 2014 ei leidunud vastast meeste kergekaalu klassis meie klubi liikmele Karl-Martin Miidule. Tallina Sõudeklubi esindaja tempos ei suutnud püsida kohalikud kergekaalu sõudjad ja samuti pidid vanduma Miidu paremust nii külalised Lätist kui ka Venemaalt.

25. jaanuaril Tallinnas toimunud rahvusvahelisel sisesõudmise võistlusel ALFA 2014 ei leidunud vastast meeste kergekaalu klassis meie klubi liikmele Karl-Martin Miidule. Tallina Sõudeklubi esindaja tempos ei suutnud püsida kohalikud kergekaalu sõudjad ja samuti pidid vanduma Miidu paremust nii külalised Lätist kui ka Venemaalt.

Rahulikult oma sõitu alustanud ja vägevat minekut teisel distantsi poolel teinud Karl-Martin finišeeris 1000 m ajaga 3.05,3. See oli tolle sportlase jaoks juba kolmas järjestikune võit EMT sisesõudesarjas. Peale kolmandat etappi on Karl-Martin sarja liider ja enne viimast etappi Narvas on kergekaallasel juba EMT sisesõudesarja üldvõit juba käes.

Kergekaalu klassi võib kuuluda vähemalt 19-aastane sportlane, kelle kehakaal ei tohi võistluspäeval ületada 75 kg ja kaalumine toimub vähemalt 2 tundi enne starti. Võistlussportlane läbib kaalukontrolli võistluse kohtunike silme all ja alles kehakaalu fikseerimisel lubatakse sportlane starti.