Tallinna Sõudeklubi liikmete tulemused võistlusel „Alfa 2014”

Laupäeval, 25.jaanuaril peeti Baltikumi suurim sisesõudevõistlus „Alfa 2014”, kus esindasid Tallinna Sõudeklubi üheksa sportlast. Võistlus peeti traditsiooniliselt distantsil 1000 m.
Suurepärast tulemust näitas Karl- Martin Miidu, kes võitis meeste kergekaalu klassis ajaga 3.05,3 ja jätkab EMT sisesõudesarja oma klassi liidrina.

Laupäeval, 25. jaanuaril peeti Baltikumi suurim sisesõudevõistlus „Alfa 2014”, kus esindasid Tallinna Sõudeklubi üheksa sportlast. Võistlus peeti traditsiooniliselt distantsil 1000 m.

Suurepärast tulemust näitas Karl-Martin Miidu, kes võitis meeste kergekaalu klassis ajaga 3.05,3 ja jätkab EMT sisesõudesarja oma klassi liidrina.

Finaali sai ka poiste C- klassi sõudja Tom Eesmaa, kes lõpetas kokkuvõttes kaheteistkümnendana.
Meestes võistles innukalt Oskar Kuzmin, kes kahjuks jäi finaalist esimesena välja ja see tagas talle üldkokkuvõttes 17. koha. Meeste klassis esindas Tallinna Sõudeklubi veel Madis Salumäe, kes tegi tugeva eelsõidu, kuid finaalist jäid teda lahutama mõned sekundid ja seega tulemuseks 21. koht.

Poiste A-klassis võistlesid neli noormeest, kes lõpetasid kokkuvõttes Egert Georg Teesaar (3.14,6) 24. kohaga, Kristo Hokkonen (3.16,1) 29. kohaga, Jan- Enriko Laidsalu (3.17,7) 32. kohaga ja Reigort Torm (3.28,9) 47. kohaga.

Poiste B-klassis sai kokkuvõttes 33. koha Erik Heiki Veelmaa, kelle aeg oli 3.59,1.

Tallinna Sõudeklubi sportlastele saab veel kaasa elada Eesti meistrivõistlusel sisesõudmises, mis toimub 01. märtsil Narva Spordikeskuses.