Sõudmist täis nädalavahetus Tallinnas

Järjekord on jõudnud Tallinna Sõudeklubi kätte korraldada Eesti Meistrivõistlused. Erinevate vanusegruppide parimad sõudjad on kohal ja võtavad mõõtu nii spintlikul, 250m distantsil, kui ka neli korda pikemal vahemaal. Tallinna Sõudeklubi kutsub kõiki huvilisi 12. ja 13. juunil võistlusele kaasa elama ja mõnusalt aega veetma Harku järve ääres. Sissepääs on kõigile tasuta. Tallinna Sõudeklubi asub Harku Järve ääres aadressil Sõudebaasi tee 21, Tallinn.

Järjekord on jõudnud Tallinna Sõudeklubi kätte korraldada Eesti Meistrivõistlused. Erinevate vanusegruppide parimad sõudjad on kohal ja võtavad mõõtu nii spintlikul, 250m distantsil, kui ka neli korda pikemal vahemaal.

Laupäevane sprindivõistlus algab kell 13:00, mida alustavad üksikaeru kahesed. Jätkatakse B- ja A- klassi noormeeste ja neidudega. Päeva lõpus toimuvad naiste ja meeste ühepaatide sõidud.

Teisel päeval võisteldakse 1000m distantsil ja võistluse programm on suunatud noorematele klassidele. Stardis saab näha C-klassi kaheste ja ühestega võistlevaid poisse ja tüdrukuid. Päev lõppeb väga põnevate startidega Mix klassi kahestel, kus paatkonna moodustavad meessoost ja naissoost sportlased.

Tallinna Sõudeklubi kutsub kõiki huvilisi 12. ja 13. juunil võistlusele kaasa elama ja mõnusalt aega veetma Harku järve ääres. Sissepääs on kõigile tasuta. Tallinna Sõudeklubi asub Harku Järve ääres aadressil Sõudebaasi tee 21, Tallinn.

EMV sprindi ajakava