Solarise Spordituru võistluse tulemused

Täna 12. septembril Korrus3 maadlusklubi poolt korraldatud sporditurul oli esindatud ka Tallinna Sõudeklubi, kes tutvustas lastele ja kõigile teistele huvilistele akadeemilist sõudmist. Huvitundjatele jagati informatsiooni sõudmise treeningutest ja võistlustest ning räägiti, kus Tallinna Sõudeklubi sportlased treenivad nii suvel kui ka talvel.

Sama ürituse raames peeti ka sisesõudmise võistlus sõudeergomeetril, kus osalejatel tuli omavahel mõõtu võtta 300-meetrilisel distantsil. Nii võitis  tüdrukutest kõige kiirema ajaga Kalli Atspol, kes läbis distantsi 0.53,8 sekundiga. Teise koha põnevas heitluses saavutas Viktoria Raukas ajaga 1 minut 5,4 sekundit ja kolmandaks tuli Jane Liiving tulemusega 1.09,6.

Poistest kiireim oli Chris-Martin Jaanson ajaga 0.49,1, talle kaotas 1,1 sekondiga Renee Stanberg, vastavalt ajaga  0.50,2 ja kolmandale kohale platseerus Iosev Komkov, näidates tulemust 0.50,6.

Nii tüdrukute kui ka poiste klasside võitjad said ürituse korraldaja ja Tallinna Sõudeklubi poolt Solarise 10€ kinkekaardid, teise koha saanud võistlejad saavad Tallinna Sõudeklubi T-särgid ja kolmanda koha saavutanud sisesõudmise võistlusel osalenud saavad Caparol nokamütsi ja värsket ajakirja “Maadlus”.