Liisa-Marie Lääne sisesõudmise MM-l hõbedal!

Möödunud nädalavahetusel (25.26.02) leidis aset Maailma Meistrivõistlus sisesõudmises. Esmakordselt toimus üritus hübriid versioonis – võistelda sai nii koha peal Torontos (Kanada) kui ka kodus mis iganes maailma paigas. Kokku oli võistlejaid üle 1600 ja enamus neist võttis osa võistlusest Kanadas. Tallinna Sõudeklubi esindajal Liisa-Marie Lääne 500m distantsil võitis hõbemedali.

Möödunud nädalavahetusel (25.26.02) leidis aset Maailma Meistrivõistlus sisesõudmises. Esmakordselt toimus üritus hübriid versioonis – võistelda sai nii koha peal Torontos (Kanada) kui ka kodus mis iganes maailma paigas. Kokku oli võistlejaid üle 1600 ja enamus neist võttis osa võistlusest Kanadas.

Tallinna Sõudeklubi esindaja Liisa-Marie Lääne pani end Maailma Meistrivõistlustel proovile siin Eestis, oma kodus. Liisa-Marie võistles sprindis, kus tuli läbida 500 meetrit. Tema lõpuajaks fikseeriti 01:32.7. See garanteeris talle hõbemedali. Temast kiirem oli vaid Taani esindaja Var Guriardottir Hansen, kes saavutas esikoha ajaga 01:32.0.

Kas sa teadsid, et 500m maailmarekord oli püstitatud 2018 aastal ukrainlase Olena Buryak poolt. See on 1.24,5.

Liisa-Marie jaoks märgib see tulemus ühtlasi ka uue isikliku rekordi püstitamist sprindis. Kolmandaks tuli samuti taani esindaja Sára Maria Johansen tulemusega 1.34,1.

Toetajad: Kia EestiWeekendSaue vald

Kõik MM tulemused | EMV sisesõudmises 2023