EMT Sõudesarja I etapilt Tallinna Sõudeklubile üks medal

23. novembril Viljandi Spordihoones peetud EMT Sõudesarja I tapil Tallinna Sõudeklubist osales kaks sportlast Karl Martin Miidu ja Cristofer Hillep. Head vastupidavust nõudev etapp pakkus 6000 meetrilisel distantsil põnevust kõikides sõitudes.

23. novembril Viljandi Spordihoones peetud EMT Sõudesarja I tapil Tallinna Sõudeklubist osales kaks sportlast Karl- Martin Miidu ja Cristofer Hillep. Head vastupidavust nõudev etapp pakkus 6000 meetrilisel distantsil põnevust kõikides sõitudes.

Meeste kergekaalu sõudjale Karl-Martinile ei leidnud vastast ja väga kindla ning pidevalt tõusva kiirusega saavutas meie klubiliige tulemusega 20.42,6 esimese koha. Cristofer võistles meeste absoluutklassis, kus pidi leppima tulemusega 20.29,5 9. kohaga.

Järgmine etapp toimub Pärnus, kus Eesti sõudesportlased võtavad mõõtu 1000 meetrilisel distantsil. EMT Sõudesari koondab neli suurimat sisesõudmise võistlust, kus peetakse üldarvestust punktilises süsteemis. Sarjas osalejatel on kohustuslik võtta osa vähemalt kolmest etapist. Neljal etapil osalejatel võetakse arvesse kolm parimat tulemust.