Eesti meistrivõistlustelt klubile 5 medalit

Tallinna Sõudeklubile lõppesid selle aasta Eesti noorte ja U-23 meistrivõistlused viie medaliga. Esimese kulla võitsid kindla sõiduga paarisaeru kahesega Liisa-Marie Lääne ja Irena Budanova. Tüdrukud olid parimad ka tüdrukute B-klassi ühestel, kus saavutati kaksikvõidu. Irena kullal ja Liisa-Marie hõbedal. Poiste C-klassi kahestel tegid hõbemedali väärilise sõidu Artjom Holostõhh ja Karl Kristofer Orgse.

Tallinna Sõudeklubile lõppesid selle aasta Eesti noorte ja U-23 meistrivõistlused viie medaliga. Esimese kulla võitsid kindla sõiduga paarisaeru kahesega Liisa-Marie Lääne ja Irena Budanova. Tüdrukud olid parimad ka tüdrukute B-klassi ühestel, kus saavutati kaksikvõidu. Irena kullal ja Liisa-Marie hõbedal.

Poiste C-klassi kahestel tegid hõbemedali väärilise sõidu Artjom Holostõhh ja Karl Kristofer Orgse. Teise hõbemedali tõid klubile B-klassi kahesel Jaan-Sander Klein ja Daniil Ovsjannikov. Meeste U-23 klassis võimsa lõpuspurdiga lõpetas finaalsõidu Martin Kivilo, kellele autasustamisel riputati kaela kuldmedal.

Klubi treener Aleksei Lipintsov – “Õnnestunud võistlus, kolm kulda ja kaks hõbedat. Klubi esindas 19 sportlast. Rõõm oli näha, et klubi kasvab. Tulemused on paranenud, startis rohkem sportlasi kui mullu. Põhihooaeg on nüüd läbi ja peale lühikest puhkust alustame ettevalmistust uueks hooajaks”.

Klubi sportlastest võistlesid veel Merilin Lindre ja Katrin Saar ning Mia Kolmann ja Kärt Marian Mae C-klassi kahestel. Liis Rebane ja Adeele Jaanits ning Hanna-Marie Raag ja Mari-Liis Ivanova B-klassi kahestel. Uku-Siim Timmusk ja Markus Tali poiste B-klassi kahesel. Kasper Vaus ja Norman Garder poiste A-klassi kahesel.

Eesti meistrivõistluste tulemused | info treeningutest