Cristofer Hillep osales Leedus sisesõudmise võistlustel

23.märtsil toimusid Leedu linnas Kaunases sisesõudmise võistlused 1000m distantsil. Tallinna Sõudeklubi liige Cristofer Hillep sõitis kohale, et võtta mõõtu selle riigi parimate sõudesportlastega. Eelsõit oli Cristoferi endi sõnul hea ja samuti enesetunne oli kiita. Eelsõidu lõpetas ta ajaga 03:01.3, millega ta kvalifitseerus finaali.

23. märtsil toimusid Leedu linnas Kaunases sisesõudmise võistlused 1000m distantsil. Tallinna Sõudeklubi liige Cristofer Hillep sõitis kohale, et võtta mõõtu selle riigi parimate sõudesportlastega.

Eelsõit oli Cristoferi endi sõnul hea ja samuti enesetunne oli kiita. Eelsõidu lõpetas ta ajaga 03:01.3, millega ta kvalifitseerus finaali. Finaalsõiduks aga ei taastunud tema organism piisavalt ja tuli alla ootuste tulemus 03:08.0, mis andis talle kokkuvõttes kuuenda koha.

Leedu võistlusel olid esindatud selle riigi parimad sõudjad. Kaunases toimunud rahvusvahelise võitluse kiireim mees oli Leedu koondislane Martynas Dzaugis ajaga 2.48,5.

Võistluste korraldus oli väga hea ja Mihkel Klementsov kommenteeris antud võistlusel võistlenud noori, et järelkasv on muljet avaldav ja perspektiivi on nii mõnelgi neiul ja noormehel.